MTZ Belarus

Planiram da kupim Mtz 1025, pa bih vas molio za misljenje, iskustva kako se pokazao?
 
Planiram da kupim Mtz 1025, pa bih vas molio za misljenje, iskustva kako se pokazao?
Nisu losi :)
12a562da701c3acb193257e1115974b7.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Muticu koje je godiste i sta od operacija radis sa rusom
Menjac je unutra ko nov. Kaze majstor. Pukla je viljuska od reduktora pre godonu dana i odbila 3 4 zuba na ukljucenju prednje vuce. Terali smo tako celu godinu jer je samo prsko. Sad je doslo vreme da se uradi to. Puno posla zbog malo sitnica.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa kod mucobiena novi steyr ima fino sati, a ne rusi. Rade oni fino, imaju posla ojoj. Nije kao kod mene, taman se zagrejao, i gotovo oranje.:ppozdrav:
 
Ma znam. Nego iz price sa skupa u Vršcu, čuo za baš taj traktor. a I iz ranijih pisanja po forumu stekao sam zaključak da dosta rade, kako I treba. Moj se vise baškari u šupi nego na njivi. Ali I kupljen je da sačuvam moje zdravlje, I kvalitetnije obradim svoj posed. Tudje njive me ne zanimaju.
 
Jel stelovao neko kvacilo na 820 odozdo na zvonu menjaca... Previsoko mi kvacilo i desi se da prokliza lamela,a nova je... Kad je ubacivana nova,korpa nije prestelovana...
Mnogi prilikom menjanja lamele na 820, zamene i korpu, stave stari tip korpe, pretpostavljam da je zbog toga. Kod nas u "zadruzi" kupuju samo stari tip korpe i u svim 820 su ih stavili umesto novog tipa.
 
Ljudi koje ulje bi mi preporucili , koje se najbolje pokazalo za mtz82 , 97 godiste, I koliko litara mi treba ? Skoro sam ga uzeo pa bih hteo da zamenim pre pocetka sezone.
Pozdrav :D
 
Nazad
Vrh