MTZ Belarus

Ma te spojke strašno,ja kupio onako ih satavim duvam kroz njih prolazi ,reko dobro,montiram ,a ono ne diže,to turski na tačku,prošlo dosta leta, imao sam ruske na navijanje pa popizdim koliko ulja izcuri kad ih odvrćem,i tako kroz priču ćale kaže da navarimo malo na vrh muške spojke,ajd ,rastavim lepo navarimo ,montiram i radi ko novo,a u stvari i jes novo.
 
Ja ruske sa kuglom stavio na kombajn navijem sa dva prsta, di koja kap izadje a stare pitaj Boga kolko...
 
Mi od opštine imamo povracaj 40% , od drzave je imalo sad nisam siguran , za voćrske traktore su dobili ove godine od drzave,al nemože na oba mesta.Hocete mi reći da vi u Vojvodini nemate povracaje?
 
Ja ću reći da moja opština daje za kamate na kredite max 25 hilj. i da je konkurs otvoren u petak a u čet. izašao oglas i u pet su već advokati, direktori i takop ti poljoprivrednici ,predali dokumentaciju i ispunili kvotu za konkurs,i davala je povraćaj od max 30000 za kupovinu ovnova,to sam uzeo.
Kakvi traktori i ostale mašine,sine mađari daju svoima pare za take stvari a mi srbi ,nas treba zgaziti.
 
Kod nas nije tako,svi mogu da predaju račune pa ako na kraju ima više od predvidjenog bužeta,onda se svima umanjuje procentualno.Prosle godine naprimer nisu bila utrošena sva sredstva u konkurrsu u maju,pa je ponovljen konkurs mislim u oktombru
 
Država je davala to prošle godine, za ovu godinu neverujem da će biti, jer su ima usta puna sa IPARD-om. DAvala je i pokrajina, ali to je konkurs tzv. od 4 dana, a uglavnom je bio namešten za prijatelje režima, a ko je prošao pored njih imao je sreće...

O opšitini da nepričamo, u mojoj skoro svake godine većinu sredstava povuče 5 ili 10 velikih igrača...
 
@ milovan
Ne razumem.. eo skinut razvodnik pa cemo ga razbucati. Javim sta je bilo ako proradi. Jedino sto je problem kad jehladno radio je normalno znaci tek kad otopli znacu jel dobro.
 
Nazad
Vrh