MTZ Belarus

Pisalo se po forumu o nekim EU sredstvima... Ide i on na zapadnu stranu a bila mu usta puna ruskog traktora ;) Osim ako nije neka šala koju nisam razumio...

Malo, po malo se ploča okreće...
Kakvo okretanje ploce, ko ide zapadno i odakle ti da su mi usta puna ili prazna ruskog traktora ?
Ček NA, ode lukašenko? Tako brzo. Jel to zbog dobre zarade, ili lošeg utiska?
Lukasenko ide, ali ce da se vrati, nije ni zbog zarade a po najmanje loseg utiska.
 
Član Frenki iz Bačkog Petrovca je u pitanju.Čovek me je primio i ugostio kao da sam mu rod rodjeni.Sve je bilo po dogovoru.Kad smo vozač i ja krenuli kuci još nam je i spakovao domaći proizvod za poneti našima kući.
Svemu tome je ovaj forum doprineo i drago mi je da je tako.
 
Pitanje jendo, imam ponekad problem na mtz82 85 godiste, naime ponekad se dogadja da na kraju njive kad damna dizanje plug stoji i onda samo proturiam one krenu i dize normalno. I to se cesce dogadja kad je jace zagrejan. Jednostavno nece nista ne zuji i ne cuje se. Bio mi je glavio onaj ventil od dole na razvodniku on je nov stavljen i sad se to desava. Sta da pogledam.?
 
Kažeš da si menjao ventil, a njegov težište nisi onda ništa nisi radio možda i još lošije zaptiva kao pre samo sad ne zaglava!
 
Proveri auto spojke, hoće da se desi ako nisu istog proizvođača da neće da kipuje a proveri i da li je ventil na prikolici odvrnut (ako postoji).
 
Nazad
Vrh