MTZ Belarus

Najgora moguca kombinacija je stalno menjanje antifriz/voda,pa sto reko Balasevic pa tako vise puta......
Ovo potvrdjujem...kod mene tako bila propisala pumpa odma...koja je tvoja diagnoza Danger za ovaj slucaj kada je sve ok,upalim traktor 20 minuta i nakon toga ovakva pojava?inace traktor nije pregrejavan.
 
Ovo potvrdjujem...kod mene tako bila propisala pumpa odma...koja je tvoja diagnoza Danger za ovaj slucaj kada je sve ok,upalim traktor 20 minuta i nakon toga ovakva pojava?inace traktor nije pregrejavan.
Ta pumpa je propustila odavno,a antigriz je saprao kamenac koji se nahvatao tamo gde je curilo :ppozdrav:
 
Najgora moguca kombinacija je stalno menjanje antifriz/voda,pa sto reko Balasevic pa tako vise puta......

Neznam šta je tu problem, antifriz ispustim u čiste kante i naspem destilovanu i dodam samo 1 litru atifriza u destilovanu radi gumenih creva, kamenac nemože da se stvara a sa vodom imam bolje hlađenje nego sa antifrizom.
 
Pazi i ti si gledao masinu, sad je 100% ispravna i bez grize savesti ga predajem. :ppozdrav:

Zadnji dani su dosli za preuzimanje masine, skoro da je kapara propala.
 
Pisalo se po forumu o nekim EU sredstvima... Ide i on na zapadnu stranu a bila mu usta puna ruskog traktora ;) Osim ako nije neka šala koju nisam razumio...

Malo, po malo se ploča okreće...
 
Na 82.1 hoce da sam vrti kardan a da ga nisam upalio.Recimo lopatice rasturivaca mogu da se zaustave nogom.Znam da ima poklopac ispod klipa hidraulika i unutra neki sraf.Treba li da ga dotegnem ili sta da se kardan ne bi non_stop vrteo dok ga ne upalim???
Nisam to nikad radio ali sam cuo da bi tako trebalo.
 
Na 82.1 hoce da sam vrti kardan a da ga nisam upalio.Recimo lopatice rasturivaca mogu da se zaustave nogom.Znam da ima poklopac ispod klipa hidraulika i unutra neki sraf.Treba li da ga dotegnem ili sta da se kardan ne bi non_stop vrteo dok ga ne upalim???
Nisam to nikad radio ali sam cuo da bi tako trebalo.

Ja sam od skoro vlasnik belorusa pa sam imao sti problem ..Uglavnom kad skines onaj poklopac ispod klipa hidraulike videces da ima dva zavrtnja...e onda rucicu kardana povuces na ukljuceno I taj zavrtanj koji je labav taj dotegnes za recimo jedan krug (mozda treba I vise) I onda upalis traktor I pogleas kako radi :D
Ako sam nesto pogresno rekao nek me neko ispravi. :osmeh:
 
Nazad
Vrh