MTZ Belarus

Msm da vredi te pare ali gume ne znam koliko ce ti izdrzati...
 
Imam jedan vec 99-to ovaj sa utovarivacem,1500 rč,dume su mu dobre nisu ispucale,samo su se malo izlizale,tako da ne verujem da ce i na tom sa 164 rč da ispucaju tako brzo...


Sent from mTalk
 
eUxoPI9.jpg

Buni me samo ovo sediste,a deda kaze da je to fabricko i da on nije menjao...a moj 82.1 iz te godine ima drugaciji tip sedista,ono sa haromonikom....

Sent from mTalk
 
Al' si se spremio da ovrses dedu

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
po meni iskreno bolje uzeti traktor koji je radio nego koji je stajao..i toliko malo rs mu i ne idu bas u korist s obzirom da ima 18god, pregledaj ti malo bolje taj traktor, iz iskustva kazem
 
n26qfVl.jpg

1pBQF7e.jpg

MCOZZjW.jpg

5DaS7Ls.jpg

3VSmRhZ.jpg


Nemam nesto puno sluka ovo sam u prolazu slikao,inace traktor je redovno paljen na svakih mesec,mesec ipo kad dodju iz Svajcarske u selo,i tih 164 sata je napravio u dvoristu samo,i za Bozic su isli po badnjak i u crkvu sa njim....

Sent from mTalk
 
Moguce ....jedan je u Badnjevcu bio sa toliko sati u oglasu u avgustu 2016.g.....onda meni iskocila kombinacija za imt 577 tako da sam odustao....
 
Taj traktor ujeda ne zna šta je teret i šta je teško.Ima jedan u selu 82.1 isto čini mi se tu 1999-2000god. ore sa starim regentom 3x35cm i vuče 3.7m setvospremač,ali vuku to i drugi rusi kod nas nije u tome stvar, nego što znam vlasnika ima zemlju nedaleko od mene ,tera ko popizdeo , gazda posustaje ali traktor ne posustaje.
 
Pre bi ja uzeo ovog rujkana 99god.nego sad ove nove ovo je azdaja i to godiste mi se cini kao najbolje!Inace sediste takvo i ja imam u mojem isto je 99god. i extra je pogotovo u oranju fino ga nakrivim i lepo ravno sedim u traktoru ne moram da se naslanjam rukom da se pridrzavam!
 
Ovo se vidi da je novo...

- - - - - - - - - -

I dobro je sto je paljen povremeno,u indjiji je bio jedan,mala kabina,stajao je 20 godina na jednom mestu,gume izduvane i popucale,al posfo nije ni paljen motor je prolupao vrlo brzo,isto je imao 100ak sati na satu...e dalju mu istoriju ne znam..

- - - - - - - - - -

Ovo je premija kad naletis,i greota propustiti priliku..
 
Nazad
Vrh