MTZ Belarus

Posle 892 su i 2 mahindre nove isle prema Silbasu ali ne znam na koju su stranu otisle...
 
Ruja spreman za zimski san.
1_tmb_504479227_25436167_10214973655645331_465249982_n.jpg
[/url]








 
Prvo jedno ozbiljno pitanje pa posle neozbiljno.Jel vredi ugraditi radio cuje se dovoljno glasno?Namera mi je ubacim pa sam neodlucan.A da te pitam jel pred svako detaljno pranje skidas tablice?
 
Mozda je tvoj sa plekanim karterom oni dosta vise tandrcu u radu, ja imam samo jedan mali zvucnik i vise nego dovoljan je.
Tablice su skinute u fotosopu, ako se ne primeti de stoje onda je pohvala za majstora.
 
Svaka cast za majstora a ovo sam ozbiljno pitao spremio sam radio i dva zvucnika namera mi je preko zime da ugradim.Kod torpeda nisam pokusavao ali zelja mi je u ovaj da ubacim pa kako god bude.Ipak ova kabina mnogo bolje dihtuje
 
@Putin,Rale i Dobrodol traktor je tek registrovan zato je i pran pred slikanje za "licnu kartu" i tablice nisu jos ni montirane, a nisam pre ni stigao da se jurim sa papirima i sredjivanjem za zimski san, pa do proleca mozda i ode.
@Matic samo diskrecija.
@Rale nije to traktor za poredjenje po udobnosti sa IMT i Torpedo.
@Danger ne znam da su presli na ove masine.
 
NA tako treba derane, sad jedan pregled ulja po prednjoj vuči (grbavi most) pa i zamena ulja u njemu, ulje u vazdušnom filteru i saće promenuti, filter hidraulika,filter goriva promenuti i očistiti filter sa sitom sa druge strane, srednje kućište prednje vuče doliti ulje, podmazati druk ležaj i ostale mazalice, proveriti koliko je zajedena bolcna klipa hidraulika (promenuti po potrebi), ulje u menjaču (promenuti) pošto verujem da ovo što sam sve nabrojao nije rađeno kod bivšeg gazde i tako dalje i tako bliže.
Onu palicu (birač brzina) menjača okreni ka sebi a ne od sebe i onu rebrastu zaštitnu gumu oko volana zavuci pod kontrolnu tablu.
 
NA tako treba derane, sad jedan pregled ulja po prednjoj vuči (grbavi most) pa i zamena ulja u njemu, ulje u vazdušnom filteru i saće promenuti, filter hidraulika,filter goriva promenuti i očistiti filter sa sitom sa druge strane, srednje kućište prednje vuče doliti ulje, podmazati druk ležaj i ostale mazalice, proveriti koliko je zajedena bolcna klipa hidraulika (promenuti po potrebi), ulje u menjaču (promenuti) pošto verujem da ovo što sam sve nabrojao nije rađeno kod bivšeg gazde i tako dalje i tako bliže.
Onu palicu (birač brzina) menjača okreni ka sebi a ne od sebe i onu rebrastu zaštitnu gumu oko volana zavuci pod kontrolnu tablu.

To sve ako pokupuje i zameni ode mu zarada,bolje neka kaže novom gazdi da je sve to uradio :haha:
 
Nazad
Vrh