MTZ Belarus

@srdjan7
Jel imas ti negde napismeno da sam ti ja preporucio sklopove kod macara?????????????
Ne znam da li se secas kada smo se culi...pitao sam preporuku za sklop-rece da je originalni mmz najbolji...e sad sto je kupljeno tamo u prodavnici...mislim da jos poruke imam,sto?
 
Za ovo potpisujem,jako je velika razlika u ceni,a puno ljudi ni ne zna da se sklapaju posebno za Nemacko trziste...
Skokneš do Madjarske dobijes puno bolji kvalitet nego nas.Jedan covek iz naseg sela kupio je 820 2004 ili 2003 novog u Madjarskoj i imao je samo jednu punu generalnu a do tada se naradio dosta,a pre koju godinu kupio je 1025 rm u Agropanonci i radio sve i svasta na njemu i zadnji diferencijal i prednju vucu ,lamelu nema sta nije.Kaze da ne vidi razliku izmedju 820 i 1025 jer vuce isti plug Vogela.Tako da je puno bolji kvalitet preko granice.
 
Pa da reko mi David da kad je majstor dosao i povadili sve kuglice sto su ispale i kaze majstor fali jedna i ne mogu da je nadju.Kazu nema veze sigurno je negde ispala i namontiraju oni sve kad ode David da ore i nadje je u prednjoj vuci kad mu je ta kuglica i to pokidala.

- - - - - - - - - -

A ona 820 kao zver ide.Ugradis turbinu i peglaj pojela bi ga kako ide.
 
Skokneš do Madjarske dobijes puno bolji kvalitet nego nas.Jedan covek iz naseg sela kupio je 820 2004 ili 2003 novog u Madjarskoj i imao je samo jednu punu generalnu a do tada se naradio dosta,a pre koju godinu kupio je 1025 rm u Agropanonci i radio sve i svasta na njemu i zadnji diferencijal i prednju vucu ,lamelu nema sta nije.Kaze da ne vidi razliku izmedju 820 i 1025 jer vuce isti plug Vogela.Tako da je puno bolji kvalitet preko granice.
I kolliko vidim jeftiniji su dosta novi trakori u Madjarskoj,,http://www.agropijaca.com/kategorij...ri-polovni-i-novi-u-Madjarskoj.html?offset=20
 
Tih 2000-2005 kod nas u selu su stizali iz Madjarske traktori novi. Poznajem dva vlasnika koji su tako kupili, pa kada ih sretnem pitacu ih bas. Medjutim posle su kupovali u Agropanonci pa je moguce da je ta trgovina oporezovana nekim glupostima kako bi Agropanonka zadrzala marzu od nekoliko hiljada evra po traktoru.
 
Mogu reci da u nekom razmisljanju za kupovinu, slazem se sa Ristom. Vise mi znaci da je zdelano v Belarus nego sto je jeftiniji hiljadu-dve-tri. Valjda je tamo bolja kontrola kvaliteta i za trziste Madjarske valjda se malo gleda sta se ugradjuje.
 
url
url
1687fat.jpg
jel zna neko ko pravi ove auspuhe?

- - - - - - - - - -

big-53750688_5a2175a2716e96-9365442920171201_155127.jpg
ako nekom treba prodajem
 
Obratite paznju da je kod njih 27% pdv, pa kada se uracuna pdv ispadne skoro kao kod nas.

Mi kao strani kupci imamo pdv povrat na granici. Koja su opterecenje od strane nase drzave ako je uvoz iz EU zemlje?
 
То су им цене без "афе" тј. 27%. Ваљда код нас напиче још пдв и царину, није произведено у ЕУ, а и није земља са којом имамо безцарински договор или олакшице....колко ја тумачим на прву лопту.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh