MTZ Belarus

Sad sam gledao od kolege Šandora traktor (na slikama) sasvim pristojno i uredno izgleda a po njegovim dosadašnjim izlaganjima ovde na forumu u vezi poljoprivrede mislim da je ozbiljan domaćin i to nešto vredi prilikom kupovine, neznam koliko ima sati traktor (šacujem između 4000-5000 sati ali to će on reći)ali no.
 
Za MTZ nece biti povracaja tako da me on zanima samo kao polovan. A zanima me iz razloga jednostavnog i jeftinog odrzavanja. Ako idem na nov traktor onda cekam Ipard pa kako bude.

Prva ideja je bila NH t6050 na povracaj, ali onda i dalje mi ostaju mali traktori IMT sa kojima realno mnogo vise radim nego sa velikim traktorom. Druga ideja je bila 100+ks MTZ polovan, a 60-70ks zapadni sa svim mogucim njackama za prskanja, spartanja itd.

Sandor i ja smo se culi. Znam za taj traktor.:ppozdrav:
 
@ Bojceticu daću ti moj za 10000 evropljanih .

E ovu ponudu ako ispustis stvarno nemam reci......
moj deda je meni uvek govorio,pored svakog u zivotu prodju zlatna kola,ako nesednes na vreme u njih nikad ih vise stici neces,mislim da su ti zlatna kola na cupriji,idi vidi....

- - - - - - - - - -

@ Bojceticu daću ti moj za 10000 evropljanih .:ppozdrav:

jel ova ponuda vazi samo za njega ili i sire......

- - - - - - - - - -

Sad sam gledao od kolege Šandora traktor (na slikama) sasvim pristojno i uredno izgleda a po njegovim dosadašnjim izlaganjima ovde na forumu u vezi poljoprivrede mislim da je ozbiljan domaćin i to nešto vredi prilikom kupovine, neznam koliko ima sati traktor (šacujem između 4000-5000 sati ali to će on reći)ali no.

ja bi odokativno rekao da ima 4750 sati
 
Sandore prijatelj (kaze da se razume u MTZ:haha:) i ja dolazimo samo da proslavim rodjenje cere i da se otreznim da pogledamo traktor. :ppozdrav:
 
Sandore prijatelj (kaze da se razume u MTZ:haha:) i ja dolazimo samo da proslavim rodjenje cere i da se otreznim da pogledamo traktor. :ppozdrav:

@Zmaj od nocaja

Zato sto sam terao te masine i zato sto mislim da je to best buy na trzistu. Taj traktor je idealno izbalansirana masa za veliku vucnu moc, rateresen motor i menjac pogodjen da pogodjeniji nije mogao biti. Iskusniji od mene kazu da je JD 6xxx najbolji traktor, medjutim to mi je skupo. DF ima manju potrosnju, ali je objektivno traktor sa slabijom opremom u kabini, materijalu su tanji nekako kod njega. Kraci je a cenovno u Agrostadtu mislim da su skupi. Mozda oni posle 2-3 cenkanja spuste cenu na normalni nivo, mene su sokirali cenom za agrofarm 109ks od 42-43+pdv i za 5120c od 50+pdv.
 
Bojceticu ako sa 558 bez kabine vuces 1BH 757, onda sa rusom koji je duplo tezi, duplo vise konja ima a vuce samo 1 brazdu vise ima da se iznenadis s potrosnjom, jos ces traziti onog "gringosa" sto bi Danger rek'o da ore sa 558, samo da ti toliki traktor ne srce naftu.
 
3x40 cu onda i ima menjac pa cemo brzinu vise. Potrosnja mi nije toliko bitna, koliko da se posao uradi kvalitetno::novac::
 
Aman, ne slavim danas, nego za koji dan. Kada sve to prodje onda cemo gledati traktor. :ppozdrav:

za koji dan dok se ti otreznis ode on za te pare,ujutro u 6 i 30 da si kod njega pred kapijom pa posle se trezni i slavi.....
Vidim ja proce pored tebe zlatna kola.......odeeeeee

- - - - - - - - - -

evo da ti ispricam frisko iskustvo,proslu subotu uvece oko 21h(mozda je neko i video) izadje na polovnim automobilima u oglasima traktori JD dva gramer sedista od JD,jedno je ekstra a na drugom malo osteceno platno,covek iz subotice,sediste za 250e,reko zvacu ga u nedelju ujutro,kad sam ustao i upalio ponovo oglase da skinem kontakt telefon a ono prc.....nema vise......
 
Nazad
Vrh