MTZ Belarus

Ljudi odvio mi se na boš pumpi onaj šraf gde se šteluje vatra:haha:dali je od vibracije ili pranja ebem li ga.Jel ima neka caka kako da ga naštelujem ili odokativno na sluh i pogled ka auspuhu?:osmeh:
 
Pa po vatri :) . Namestis ga otprilike i gledas kad je zagrejan u vecem opterecenju dali jako cadji , znaci previse goriva koje ne moze da sagori , malo smanjis . Ako je lenj dodas zorta .

Zahteva malo igre al ces ga sigurno namestit sobzirom da dobro poznajes masinu . Do odredjene granice snaga raste sa povecanjem kolicine goriva a posle nje opada snaga .
 
dzy2sL3.jpg

Nije za ovu temu,ali pominjali smo pre par dana led svetla...
danas stiglo jos 10 komada...

Sent from mTalk
 
Milane ne menjas dobavljača :osmeh:. Ja sam bio skoro kod njih u radnji. Kupio jos 8 komada. Imaju stvarno svasta od tih farova, led barova, ksenona, sijalica, navigacija i fabrickih i ovih drugih ma sta oćeš imaju
 
Ne kolega,ne menjam ih... Prezadovoljan sam na njihovu robu koja je predhodni put porucena,imam jos 6 komada koji su vec ugrađeni i ispitani... A i prodavac je ozbiljan i korektan za saradnju, na vecu kolicinu da i neki mali popust... :)
Evo Spajki poslacu ti broj telefona u p.p gde ja porucujem...

Sent from mTalk
 
Ne kolega,ne menjam ih... Prezadovoljan sam na njihovu robu koja je predhodni put porucena,imam jos 6 komada koji su vec ugrađeni i ispitani... A i prodavac je ozbiljan i korektan za saradnju, na vecu kolicinu da i neki mali popust... :)
Evo Spajki poslacu ti broj telefona u p.p gde ja porucujem...

Sent from mTalk
Moze i meni kontakt za te farove.

Nada poslednja umire.
 
Ne kolega,ne menjam ih... Prezadovoljan sam na njihovu robu koja je predhodni put porucena,imam jos 6 komada koji su vec ugrađeni i ispitani... A i prodavac je ozbiljan i korektan za saradnju, na vecu kolicinu da i neki mali popust... :)
Evo Spajki poslacu ti broj telefona u p.p gde ja porucujem...

Sent from mTalk

Moze i meni kontakt za te farove.
 
Hahahaha kolega,kolega... :)
Nego imam problem na 82.1,stalno curi blokada i prosipa ulje,i to na onoj osovinici na ulazu kuda prolazi ulje u membranu,i menjao gumice u kvalitetu,osovinica nigde zajedena,ali uvek posle 2-3 hektara oranja procuri... Ima li tu kakvog drugog resenja za ukljucenje blokade?

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh