MTZ Belarus

4eM0LvH.jpg

I90X5YG.jpg

Razlika izmedju ovih najlonskih (desno) i ovih iz "sky line"-a..a razlika u ceni 200din po komadu...

Sent from mTalk
 
Bolje rasipa svetlost ovaj sky line od ovog sa najlona na slici...drugacije je staklo,mada ne moze se bas preko slike primetiti razlika kao uzivo... Ona hrapava povrsina je drugacije rasporedjena na ova dva fara na slici... A po meni najveca je razlika u ovom kucistu koje je na sky line mnogo masivnije sa vecim hladnjakom i sa duplo debljim nosacem gore na vrhu gde se srafi... Pijacarac sa slike jos ga grana nije dohvatila on vec visi na kablu,a ovaj drugi samo se pomeri ili zavrati nazad,pucanja kod njega nema... Eno kod komsije vidim da su na pijacarcu i diode se rasklimale od vibracija na imt 560,pa sve igraju pojedinacno... :)

Sent from mTalk
 
Svaku ako stavis na mesto gde su vibracije velike,nema tu dugovecnosti...ja imam 3 razlicita tipa tih sa najlona i vasara,i za sada sve rade,ali pricvrscene na mestima bez vibracija,povezane preko releja i daju veoma dobru osvetljenost.sto se tice hladnjaka za 48w opravdavam povecanje istog,dok za 27w nije toliko vazno,samo ne dozvoliti da se saca napune prasinom,slamom,zemljom i slicno.


I pitao sam vec jednom 360 70 R24 da li je neko kupovao skoro,cena i brend-ne bi ove ruske opet uzimao,to je propast od gume(plastike)
 
Srdjane kakav relej si stavio, imaš li neku šemu ili nešto. Ja sam stavio 2 komada od 27w i odlično mi rade već godinu dana ali nemam relej a razmišljao sam da ugradim

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Za LED ne trebaju nikakvi releiji . Povezao sam dva fara za test na najlosiji pijacni prekidac i bilo je ok . Treba pogledati presek napojne zice fara pa ce sve biti jasno , tj da vuku izuzetno malo struje .
 
Za 48 su pozeljni...27 mogu bez...releji su inace ostali jer su na mestu led pre bile 2xH3 siijalice.
 
Kako izbijate semeringe na prednjem reduktoru tamo gde ide opruga na gore ili na dole ja gledao pa mi nije jasno
 
Izbio sam ja poluosovine ali gledam semering nevidim na gde da izbijam, ja udaro na dole nista ne popusta samo se sjebo semering
 
Nazad
Vrh