MTZ Belarus

Poceli da pravimo donju poteznicu za MTZ-a valjda ce danas biti gotova da se proba malo tanjirati strnjiste!

 
Diklofen je verovatno malo okrenuo zadnje dve cifre za tog sa kasikom...odlike tih oko 2001 je crven poklopac krova,prednji metalni blatobran,manji retrovizori nego noviji,kao i farovi u masci...noviji od 2007 imaju fabricki plasticne blatobrane,sivi krov i nazalost rusko sedite.od 2010 imaju i dodatu rotaciju.
 
Diklofen: Jel me to oci varaju il na traktoru s prednjim utovarivacem imas neke cudne prednje gume? Meni se cine kao da su skroz glatke?
 
Kad ste kod kašika kaže meni majstor s kojim pravim kombajn da je u ono '' lepo vreme'' na ruse išla kašika od 3 kubika ali neki poseban prednji most i neke jebačke prednje gume ali ja to nisam nikad video jedino čega se sećam je je rama od utovarivača koji je išao preko kabine (male) od rusa ali to je nešto sasvim drugo od onog prvog zla.
 
Mozda je na ovo mislio?

DSC06606.gif



To je bilo samo za tovariti sjeno i kasika je bila za tovarenje zrnate poljoprivredne robe a ne zemlju i soder. ovi danasnji otuvarivaci su puno jaci nego ovo cudo al ovaj zato dize nebu pod oblake, idealan za rolo bale slagat.
 
Za Mtz 1025 treba mi jedna osovinica i jedan liveni deo koji se nalaze iza izmedju dva rezervoara gde se kaci topling.Kazu da je to fino podesavanje .Ako znate nekog od nasih forumasa molim vas za broj tel.Hvala
 
E jbg,ja to sve pobacao pre mesec dva,al cu jos jednom,za svaki slucaj,pogledati kad dodjem kuci..
Proletos sam raskantao tu finu hidrauliku,pa eam imao viska tih delova..
 
Bio bih ti zahvalan normalno platio bih.Slikacu to ali moram sacekati cerku da bih ti poslao.Unapred hvala
 
Za Mtz 1025 treba mi jedna osovinica i jedan liveni deo koji se nalaze iza izmedju dva rezervoara gde se kaci topling.Kazu da je to fino podesavanje .Ako znate nekog od nasih forumasa molim vas za broj tel.Hvala
Ne treba ti to(koja fina hidraulika na rusu)...evo upravo to rasturam,popustile gumice na livenom delu,pa pomalo slinavi...da mi nije zao da kvarim fabricko,i ja bi skinuo taj deo.
 
Jeli moguce da u 5 brzini ide 8,2kmh u kornjaci?Nesto me bune ona kornjaca i zec jeli to na onu rucicu ispod volana sto ide levo desno kao polovljenje brzina?
 
Nazad
Vrh