MTZ Belarus

Ima pukotinu odozgo prema dole oko 4cm do onog cepa gde se podmazuje druk lezaj pa jedno 2cm ispod toga ka osovinici gde ide poluga kvacila.


To je druga stvar kolega,ja sam razumeo da je puklo samo kuciste menjaca.
To dobar majstor moze da zavari bez problema ma da prvi put cujem da je tu puklo nekad.
 
Nakon opravke nema vise na trke sa njim :).

Salu na stranu,bas redak kvar,nisam ni ja cuo nikad da se nekome desilo slicno,verovatno los odlivak.
 
Ja sam promenio po drugi put vazdusne filtere na 1221 i katastrofa su kvaliteta. Bas dosta propustaju prasinu pri izduvavanju. Zvao sam mikron i jos par njih koje drze kvalitetnije filtere i niko nema za 1221,samo imaju za 1025.3 i 1021.3

Milovane imas u NS prodavnicu sa dobrim vazdusnim filterima, ja sam uzeo prosle godine mislim da je cena bila oko 6500 dinara za oba! Prodavnica se zove Pertini, izguglaj na netu, vidi da li salju, ako ne javi se pa cemo nesto organizovati... Oni Ruski su katastrofa, a i cena je 2500 dinara na najlonu bez cenkanja, sramota...
 
Ma ja sam uvek kupovao delove iskljucivo u AP,ruski filter sam izbacio nakon prvog izduvavanja. Tada su mi poslali Frad i bio je odlican,sad su mi poslali opet frad i nije ni za sta. Zvacu tu firmu. Ne znas cije filtere drze?
 
Kolege jel neko menjao ili popravljao na 1221.3 Belarusu regler onaj ispred hladnjaka. Meni se izgleda pokvario, u kratkom spoju je čim stavim osigurač odmah izgori, jedan akomulator puni normalno a drugi nepuni, dešavalo mi se da izgori osigurač i ranije ali uvek kad sam zamenio radio je neko vreme normalno. A u prodavnici i kod drugara koji imaju slične traktore je taj regler drugačiji. Gde mogu da kupim ovakav (Kramp piše na njemu) ?


 
Na 1221 mi se desava da zaglavi volan,pogotovo kad hocu naglo da skrenem,i cim pustim volan on popusti,ili ako npr.motam u desno i volan samo stane,kao da udari u nesto i tako drzim udesno i tockovi onda odjednom odreaguju.
Sta moze to da bude? Orbitrol?
 
Na 1221 mi se desava da zaglavi volan,pogotovo kad hocu naglo da skrenem,i cim pustim volan on popusti,ili ako npr.motam u desno i volan samo stane,kao da udari u nesto i tako drzim udesno i tockovi onda odjednom odreaguju.
Sta moze to da bude? Orbitrol?
To se i meni desavalo na 552 kod mene je bilo do orbitrola popucale opruge u njemu i zato je zaglavljivao.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh