MTZ Belarus

Kolege da zanemarimo stare male kabine jer realno jesu bile strasne,mozda jedino gora je bila od t40 kabina.
Kazite mi sta toliko fali recimo kabini na 1221.3 i celom tom traktoru uopsteno.
Iz kog razloga taj traktor ne vredi taj novac,sta mu toliko fali?

- - - - - - - - - -

Sta ovaj cika podesava na 58 minuta ?

Nisam gledao ceo klip ali trebalo bi da steluje lente na kardanu.
 
Kolega na 1021 polomio kičmu na originalnom sedištu od bolova nije znao šta će,svaki peti krug oranja izađe da se kičma odmori
,ali je pravo radio u njemu nije vikendaš varijanta,onda je uzeo gramera za 40000 din,i sad mu to dođe kao banja.
 
Фали му то што је неприкосновена алтернатива снаге на терену која ради посао то важи за све русе.....Ја сам сјебао врат једним наглим трзањем из кревета кад је клинац почео да плаче и сад радим вежбе док сам жив а вожња Руса ми дође као рекреација:haha::haha:
 
Necu se raspraljati sa Vama, terajte jedan dan zapadnjaka Claas-a,New Holland-a,JD-a itd pa se onda vratite sledeci dan u rusa pa da vidite koja je razlika

- - - - - - - - - -



Aco pa ne uzima se traktor da radis 100kj mislim da stranca,ili radis preko 400 ili nista

Ratar pa u tome i jeste kvaka. Ja nikada necu raditi ni 100 kj a kamoli preko. Ne zelim da batalim poljoprivredu. A izašao iz imt, za mene je rus komfor. Stranac samo izandjali moze doci, a nekako bi jetru da sačuvam. I živce. Ovaj belorus mi kičmu čuva.

- - - - - - - - - -

Uhhh al je ovom Nebojsinom sediste visoko, taj pravi otvoren prelom kicme. :osmeh:

I kipuje vozača naglavačke, pravo pod mašinu. Idealan za mlade gazde, otac-eliminator.:haha:
 
Kolege da zanemarimo stare male kabine jer realno jesu bile strasne,mozda jedino gora je bila od t40 kabina.
Kazite mi sta toliko fali recimo kabini na 1221.3 i celom tom traktoru uopsteno.
Iz kog razloga taj traktor ne vredi taj novac,sta mu toliko fali?

- - - - - - - - - -



Nisam gledao ceo klip ali trebalo bi da steluje lente na kardanu.

Nesto steluje...ali sta se dobija tim stelovanjem ?
Vidim na snimku da je rukom drmao sam kardan, ali ne znam zasto i sta je postigao stezanjem-dotezanjem ?
 
Nesto steluje...ali sta se dobija tim stelovanjem ?
Vidim na snimku da je rukom drmao sam kardan, ali ne znam zasto i sta je postigao stezanjem-dotezanjem ?
Na tom ekscentru se steluje vucna lenta tj privlaci jedan kraj lente blize dobosu,nisam imao vremena da pogledam ceo klip a i slab sam sa ruskim da bih razumeo sta je tacno hteo sa postigne time tj konkretno sta je radio na ovim klipu ali u principu to sluzi za stelovanje vucne lente da bi ''hvatala"dobos celom povrsinom.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Ja imam da ne kazem problem gde kardan hvata tek na kraju kad gurnem rucku kardana, nije bilo problem pri branju kad uhvati ali dok ne uhvati nekad treba bas jace gurnuti rucku pa me interesuje da li postoji opcija da se to nasteluje.
 
Ja imam da ne kazem problem gde kardan hvata tek na kraju kad gurnem rucku kardana, nije bilo problem pri branju kad uhvati ali dok ne uhvati nekad treba bas jace gurnuti rucku pa me interesuje da li postoji opcija da se to nasteluje.
Trebalo bi prvo prestelovati lente pravilno pa videti onda kako se ponasa,mozda su se samo rastelovale ili je mozda vucna pri kraju pa se raspustila.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Muci me prednja vuca , nece da ukljuci . U pitanju je 1025 elektronsko ukljucivanje . Struja dolazi na dole do ukljucivaca , ne ukljucuje ni prinudnu ni automacku . Sta moze da bude uzrok ?
 
Nazad
Vrh