MTZ Belarus

Та мора да је замајац остругала
 
Ta je kolega ostrugala sve sto se ostrugati moglo ali sto je najveca tragedija kaze gazda nije klizala nego je par puta samo malo zasmrdela pa da je zameni na vreme ??????
 
Јел стављао неко на руса еуро качење ,јел вреди то радити и шта има ту од преправки
Evo jednih na prodaju
e7d09d18025a96c415c20df4485133cf.jpg


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Mnogo je 30 i kusur hiljada,moze i jeftinije da se nadje.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Искрено досади више то цимање око качења а углавном сам све радим а и размишљам да прикључке које могу наместим на точкиће и олакшам себи и својој кичми.
 
То већ не бих радио узео бих у комаду људски нећу да мислим
 
Otkazao mi sat za merenje temparature pa sam išao da kupim drugi ali u lokalnoj prodavnici mi je ponudila dve vrste jedan ima sajlu a drugi mislim žicu ili nešto slično. Koji od ova dva kupiti?
d7d51c65ef85135099ad68292acd8c2b.jpg
 
Nema tu sajle ili žice, već i jedan i drugi imaju malu cevčicu u kojoj je fluid s' kojim se prenosi informacija o temperaturi (na temperaturi se fluid širi pa zakreće kazaljku). Ta cevčica je zaštićena (jer je nežna i osetljiva) od mehaničkih udaraca bužirom (kao na sajlama), ovde na slici jedan bužir je sa plastičnim omotačem a drugi je bez...
 
Meni je pouzdaniji mehanički sat stavio sam ovaj sa sajlom.Ako se odlučiš za njega stavi jednu platnu iznutra između sonde i navoja što ulazi u glavu.
 
Nazad
Vrh