MTZ Belarus

Da li neko zna kako se vadi ova osobina sto podize poluge? S jedne strane je uza, a sa druge strane sira, i ima neka caura...Trebao bih tu cauru izbiti...ali ne znam da li ima neki osigurac ili sraf...
Pitam, da ne lupam bezveze, ako prvo treba nesto da se oslobodi!
e040a91e28fa46573e2f29065d7d1ed0.jpg


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Koliko vidim onde ima neki zeger osigurac, ako se ne varam. Znaci to je to sto se tice osiguraca. Verovatno bi trebalo sve da se izbije na stranu gde je ta caura. Ako dobro shvatam ovu sliku. Mozda sam nesto iprevideo.
 
Da li neko zna kako se vadi ova osobina sto podize poluge? S jedne strane je uza, a sa druge strane sira, i ima neka caura...Trebao bih tu cauru izbiti...ali ne znam da li ima neki osigurac ili sraf...
Pitam, da ne lupam bezveze, ako prvo treba nesto da se oslobodi!
e040a91e28fa46573e2f29065d7d1ed0.jpg


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
ja sam prosle god menjo te ceure i novu osovinu rucno nema sanse pa sam nosio kod strugara i na presi su mi to odradili za 30 min
 
Pa imas kod prodavaca delova za Mtz, ja sam konkretno uzeo u Ban. Karlovcu, tu mi je najblize. Ili gde nadjes dalje pa ti posalju brzom postom.
 
Mala pomoc, na 82 staroj kad treba da spustim tarup on padne bukvalno kao sa sprata da je otkacen pa tresne od zemlju. Skinuo sam crevo do desnog rezervoara i na tom crevu kod klipa ima prigusnica. Mislio sam da nema pa da zato pada pa da je ugradim ali ima i opet se isto desava. Ima li ko savet sta dalje ciniti da smanjim udare masina od zemlju.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Pokusao sam i to nema promene

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Video sam na prethodnim stranama kako si ti ugradio ventil i to je dobro zamisljeno

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh