MTZ Belarus

Po snimku se vidi da ide preko 2000 obrtaja, sto je po meni mnogo. Ja sam juce terao 6 kornjaca pa 5 zec. Prethodno terao u 6 a izgleda da je bolje u sporohodnim. E sad jel terati u zecu nije problem, pitam se ja.
 
Pun gas uvek teramo... Šta je tu mnogo, ja neznam... Potrošnja je oko 3,5 do 4 l po jutru...
 
Uf Shale ja nikad ne teram pun gas. Cak mi ovih 1800 deluje onako. Vise nikako ne teram. Bojim se paklenog usijanja :sta:.

Burazer kad tera on uglavnom pun gas... Ja prskam., pa tu jedino teram na 1600, 5 zec, a ovo ostalo uglavnom pun... Za dve godine smo napravili 1070 mč i nikakvih problema nismo imali, osim ove gluposti sa reduktorom prednje vuče, al to je naša greška...
 
Pedal to the metal!
Ta batoooo,gasss!Zgazi ga da ima i hladjenje i podmazivanje a ne da ga mučiš na 1400 obrtaja kao neki pametnjakovići.
 
Znaci da dignem obrtaje na 1800+? Uf ako ga saranim vi ste krivi :haha:.
Preporuka terati ga u sporodnim? Nema veze zec kornjaca, ne smeta mu u zecu?
 
Burazer kad tera on uglavnom pun gas... Ja prskam., pa tu jedino teram na 1600, 5 zec, a ovo ostalo uglavnom pun... Za dve godine smo napravili 1070 mč i nikakvih problema nismo imali, osim ove gluposti sa reduktorom prednje vuče, al to je naša greška...

Terao sa prednjom vučom po asfaltu sa teretom?
 
Mekani ti noviji jako,moj cale je terao bar 20-ak km iz nekoliko puta pod prednjom vucom,samo stradaju tu prednje gume,nista drugo mu ne fali.
Inace nema veze jel se radi kornjacom ili zec brzinama,samo mu se nadje idealna brzina da mu nije tesko,Juce sto sam tanjirao ceo dan ,vecinom sam radio 7-om zec ,a posle uvece kad nisam video belu macku od prasine ,spustio sam malo sporije ,na 8-ma kornjaca,11-12km/h na 1700-1800 obrtaja.82-ka i cenejska.
 
Otisla turbina na 1221, poceo odjednom da trosi ulje, zvao par njih Ruska oko 30000, Ceska oko 60000 dinara, kod mene je Ceska, svi mi preporucuju Cesku... navodno je bolja, nemaju reklamacije na nju, ako uzmem Rusku mora neka podloska ili platna da se stavi zato sto ne pase saf na saf, u Agropanonci 38000 dinara Ruska, drugu nemaju( poprilicno neljubazni, da ne kazem nekulturni)... Zvao za remont kazu da se ne ispalti i tako, Ruska tehnika je cudo, mislim da ce dobiti cesku...
 
Nazad
Vrh