MTZ Belarus

Kolega ne znam koje si visine kad se moras saginjati jer ja se ne saginjem uopste, zatim zasto moras ispruziti ruku jedino ako prebacujes plug na rucici prema napred a ne prema dole, sto zavisi od toga kako imas prikopcana creva. I na kraju, ja okrecem plug za vreme dok idem u rikverc a ujedno pogledam u retrovizor kad je okrenut samo pustim rucicu i ne gubim zbog toga ni sekunde.

Takodje isto radim kad idem na rikverc samo stisnem rucku na dole a u retrovizor gledam kad je zavrsio s okretanjem,bez ikakvog saginjanja istezanja i slicno......izgleda je nas clan grabik visok metar i zilet pa ima problema......:osmeh:
 
Diklofen 1221, Aleksandar ( dal je dir. prodaje ili menadzer nisam siguran) mi je licno rekao, bio i otac samnom moze da posvedoci ako treba :haha:, nisam coveka pitao sta imaju u planu da uvoze i cime da se bave, ali sam samo preneo sta mi je covek rekao, nisam cak ni pitao ni koliko imaju istih na stanju, za ostale modele nisam pitao, nisam bas bio zainteresovan... Mozda odem u petak opet do njih, mogu da ispitam coveka u sitna crevca ako nekog interesuje sta...
 
Nije mislio na tebe.

- - - - - - - - - -

A gde ti sad zuris prica se da ce biti povracaji neki za traktore sacekaj malo.
 
Ma znam da nije mislio na mene, nego je tako ispalo kao da sam njemu odgovorio... Da da, mislim da ce od povracaja ostati samo prica, nema nista od toga...:off_topic:
 
Pa dobro Pali ti verovatno bolje znas,al nebi ga sad uzimo na kraj godine opet kad ga prodaes stariji je.
 
Kažem Vam kako jeste, verujte ili ne, na vama je. 1221 nema, 1025EL nema i neće ga biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Komsija me zamolio da postavim pitanje ovde,da li neko zna zbog cega nece da mu se iskljuci prednja vuca,a lako se ukljucuje,ruca ostane u podignutom polozaju i nece da se vrati kako bi iskkjucila prednju vucu,u pitanju je 820 iz 2005-e gof...
Neka pogleda ispod kabine šipku koja ukljuluje prednju vuču.Ima jedan deo koji je zaštićen sa gumom.Tu treba da isprska sa WD 40 .
 
Takodje isto radim kad idem na rikverc samo stisnem rucku na dole a u retrovizor gledam kad je zavrsio s okretanjem,bez ikakvog saginjanja istezanja i slicno......izgleda je nas clan grabik visok metar i zilet pa ima problema......:osmeh:

Nas clan je visok 178cm , izmjerili bosog na regrutaciji, moguce da je bilo davno pa sam se smanjio na metar i zilet:haha:.

Kad ides u rikverc brzine ne mjenjas pa imas vremena tako, jer mili kao puz u rikverc ako je u istoj brzini:haha:, dok tako ide u rikverc mozes uz put i ekscajg da postavis i nasjeces slanine za meze dok ides naprijed:haha:.

Kakvih sam se ja gluposti nacitao o 1221 da nije za transport , pa taj dinosaur sa ceskom pumpom i dobrim diznama na asfaltu poteze u drugoj (2 brzina), IV dijapazon (najbrzi) vagon tezine bez da stucne motor, ni da trpi kvacilo.
 
Probaj kad kreces napred pa dok pustas kvacilo da gurnes rucku, na jednom tako radi a na drugom samo ako kreces u rikverc moze da se iskljuci. Probaj razne kombinacije
 
Desi se da se prednje gume potrose brze od zadnjih i prednja vuca dodje u vecu spregu nego kad su bile nove sve 4 gume. Malo cimanja rikverc-naprijed i ako je sve u redu mora iskopcati predju vucu samo tako.
 
Nazad
Vrh