MTZ Belarus

Ima u Agropanonci 1221 obican 16000e gume odlicne,on kompletno sredjen, licno sam ga vozio i mislim da i garanciju daju na polovnog.
 
Ja ga przio sa podrivacem 3 radna tela,gas patos i nije se ukakio,jedino smo tad videli da su mu otisle gumice na blokadi pa smo radili bez nje,treba da je i to sredjeno do sad.
Ako hoces broj da se pozoves na mene javi se u p.p. .

Oko 4000rc ima i ako imas koga u Djurdjevu da proveris od nekog profesora je radjena zamena staro za novo.
 
Koliko po vama realno vredi MTZ1221.3 sa 1400 pravih radnih sati.Nova turbina,sve cetiri Mitas gume 90%,suv kao barut...extra odrzavan.Gore na onoj slici od drugara je onaj srednji 1221.3.Mozda bih ga uzeo mesto mog kineza.

Evo da i ja prokomentarisem.......sa 1400 sati nije mogao poderati gume da je bio vezan za dud i slajfao po betonu celo vreme.........moj 1221 trenutno ima 1350 sati i gume su jos uvek kao nove,nemoj toliko biti naivan............
 
Gume su i njemu nove i stoje pod supom.Ripna je na 99%.Odlepile su se sa strana.Mozes ruku zavuci i dodirnuti ispod te spoljne presvlake.Zato su i kupljene nove.
 
Imam problem na mtz 82.1 .Nece da mi ubaci u brze brzine,prvo sam malo teze ubacivao a sad nece nikako.Jel ima neko predstavu sta moze biti?
 
Nazad
Vrh