MTZ Belarus

Potrosnja koju je naveo Mica967 ostvarujem i ja. Meni te potrosnje od 10l na 30cm dubine su potpuno nerealne. Mozda u nekom pesku jedino.
 
Svaki put kad treba da napišem reč "Kverneland" pogrešim i napišem "Kvederland" tako da razumem i podržavam u potpunosti kolege koje istu grešku prave:osmeh: Reč nije svojstvena nama i našem pravopisu i mož' ga mazati kad treba slomiti jezik dok je pravilno ne izgovoriš i napišeš:off_topic:
 
Evo i ja nesto da izjavim...Poceo sam da orem pre neki dan,dibina 28 verujte mi da tocak pluga landara nece dublje 820 3 spora u kornjaci prednja vuca 1800obrtaja i jace,potrosnju ne merim jel me ne interesuje to je posao koji mora da se odradi i kraj ali mislim da je izmedju 12 i 15 litara po jutru.Kazu meni neki po selu al ti sporo ides a ja njima al vi plitko orete to jest ugarite da verujte mi da oru 20ak cm kao duboko,samo da se crni:haha:
 
Na 1221 ne radi prednja vuca, blokada diferencijala, ventilator kabine i kompletan sat gde se nalazi obrtometar...koji je kvar u pitanju?

........... postoji mogućnost za ovim :osmeh:uzročnikom
0000988102m0xxh9yi.jpg
[/IMG]
 
Cena na sajtu ,,autoline,,24,600 dolara ili u prevodu skoro 20 hiljada evra,sad kolko ce biti kod nas nemam pojma,.
 
Svaki put kad treba da napišem reč "Kverneland" pogrešim i napišem "Kvederland" tako da razumem i podržavam u potpunosti kolege koje istu grešku prave:osmeh: Reč nije svojstvena nama i našem pravopisu i mož' ga mazati kad treba slomiti jezik dok je pravilno ne izgovoriš i napišeš:off_topic:

Vala baš mu i nadenuše ime,svako ga drugačije zove-treba jezike da pokrjemo da bi izgovorili.Najbolje da mu damo neku skraćenicu pa ćemo svi znati o kom plugu se radi.:ppozdrav:
 
Dal su mu nadenuli ili nisu, al' vidim ja da se sa njim ore u kombinaciji sa Breznjevim saamo tako. Kanda su se nasli ko gace i **greška :osmeh:
 
Vala baš mu i nadenuše ime,svako ga drugačije zove-treba jezike da pokrjemo da bi izgovorili.Najbolje da mu damo neku skraćenicu pa ćemo svi znati o kom plugu se radi.:ppozdrav:
Ole Gabrijel Kverneland .je osnivac pa se po prezimenu zove fabrika,spojili su se sa Kubotom 2012 godine,al su ostali pri svojim imenima tako spojeni.Dobro i kazes treba da ga prekrstimo.Ajde paore posto ti ruse zoves Breznjev,prekrsti ga pa da nelomimo jezike.
 
Poslednja izmena:
Ole Gabrijel Kverneland .je osnivac pa se po prezimenu zove fabrika,spojili su se sa Kubotom 2012 godine,al su ostali pri svojim imenima tako spojeni.Dobro i kazes treba da ga prekrstimo.Ajde paore posto ti ruse zoves Breznjev,prekrsti ga pa da nelomimo jezike.

Najbolje da se zove OLE i nećemo daleko odstupiti:osmeh:
 
Šta mi savetujete? Da li da popravljam postojeći anlaser na 52-ci ili da kupim nov brzi? Ko zna u kakvom je stanju stari,zveči na sve strane! Hvala unapred na pomoći :)
 
Jel mi ko moze objasniti sta je uloga mislim da je to neki ventil ispod sedista sto sa njega idu 2 creva na klip hidraulike i koji deo hidraulicnog sistema ima za cilj da da spusta poluge ili ti kad na prazno dignem rucku da spusta ondak jedino da guram dole poluge i spusta inace nece al oce prinudno koji mu antrak
 
Da li zna neko da li se podmaziva ROTACIONA pumpa na belarusu,na vecini rusa su linijske,a kod mene ROTACIONA? ima nekakav sraf gore na sredini i unutra vidim da je masno,pa me zanima da li se podmaziva i da li tu ide ulje,i ako ide koje ulje da sipam?...hvala unapred...
 
Nazad
Vrh