MTZ Belarus

Jbte pa koji je to vo vozio traktor kad nije stao dok nije okrenuo lezajeve i pokidao radilicu taj traktor je po crkavnju pumpe radio jos sat-dva!
 
Jadnom prilikom skinem Karter sa 82 zbog onih gumica što dihtuju, Karter ostane u radionici a ja odem na teren
dodje kočijaš upali traktor zakači kamilu i ja da zateknem kako sipa gorivo na pumpi
Pitam ga rodjo kako stoji ulje kaže odlično
Reko aj izvuci merač on izvukao i smrzao se kaže rodjo nema ništa
Vrati Karter naspem ulje i ide dan danas
Taj traktor je sigurno radio 15_20 minuta bez ulja!!!!
Isto tako je jednom u Srbobranu pukla cev na pumpi izgubio pritisak i vratio se na Čenej pritisak 0
Ako je motor loš neće zaribati, ako je dobar sve će počupati i okrenuti ležaje, pokriviti klipnjače haos će napraviti!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
u zadnje vreme sam dosta po oglasima pa ti mogu reci da 552 ide od 4200 do 5500e .uglavnom oni bolji i ocuvaniji su iznat 5000 a oni losiji su ispod 5000. mada retko se vidi ocuvan 552.
jel planiras mozda da prodajes ?
Verovatno ce biti na prodaju na jesen.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Јел може неко да слика ону лимену плочицу што стоји назад на кабини на русу 82 да видим шта ту све треба да пише.
 
Бећар што га продајеш,чини ми се да си га скоро набавио?
2 godine je kod mene i zadovoljan sam sa njim traktor bez greske,drugar ce prodavati 1025 na jesen pa bi ga mozda kupio od njega ako se dogovorimo pa bi 552 prodao.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
jel ima negde da se nadje visina traktora belarus? gledao sam na sajtu agp ali nema, ili ne umem to da nadjem
 
Na polovnim automobilima ima oglas AP i bili su podaci za svaki model

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Koji da stavim pitanje je sad:haha:
Poluosovina nazad
20190501-143017.jpg


- - - - - - - - - -

Fag ili skf
 
Nazad
Vrh