MTZ Belarus

Не могу нигде да нађем податак о томе која спецификација уља одговара Мтз тракторима тј шта Фабрика препоручује не мислим на само име уља него податке спецификације истог нпр апи-цг4,ацеа2,3,4...итд....?
Pitaj onog Stalkera,covek je maher za ulja.
 
Хоће по неки пут да ми се у орању искључи предња вуча сама шта може бити узрок?И дали је паметно орати у оном аутоматском режиму тј средњем положају?
 
Не могу нигде да нађем податак о томе која спецификација уља одговара Мтз тракторима тј шта Фабрика препоручује не мислим на само име уља него податке спецификације истог нпр апи-цг4,ацеа2,3,4...итд....?
23ucyls.jpg
 
Било некад пре 40год. и то чини ми се ѕае30 ,сад то више није...
 
Сипам и ја моторно али то није више фабричка препорука.
 
Od kad ja sam kupio nov traktor 820 i uz njega dobio katalog i uputstvo za korištenje iz 2007 g i tamo piše motorno i kao zamjensko moguće(ovako piše industrial hidraulik oil hlp 32)
 
Onaj grejac na MTZ-u sto ima onu posudica sta u nju ide?Ja sam nasuo ed e sad ona u kabini zarulja ne reaguje gledao glimericom ima struje do onih dzidza-midza od grejaca na usisu ali nista se ne desava kako da proverim jeli to ispravno?
 
У ком положају вам стоји ручица хидраулике у транспорту кад је оруђе подигнуто и закључано оном механичком блокадом?Мислим на 820 ове новије моделе....
 
Imam i ja ovakve da prodam a imam i kupca pa me interesuje cena.Ja sam ove kupio još dok je strana valuta oznacavana sa DEM pa sam malo već zaboravio pošto su bili.Hvala za informaciju.
 
Nazad
Vrh