MTZ Belarus

@brankovic
Nemam pojma ako su oni lagali mene i ja lazem vas. 1025 nemam, a i ovaj 892 imam suvise kratko da bih nesto veliko pametovao. Za sada je pokazao da je daleko manji potrosac nego sto sam mislio da jeste. Npr voznja traktora od AP do Stapara (priblizno nekih 80 km) sa 15 l ed je po meni fenomenalna.


@dukej








Dukej ako hoces predvece mogu odvrnuti tu plastiku ali nista posebno lim sa caurom je ispod i zice od instalacije. Sada moram u atar. Ako bilo sta jos treba samo reci.
 
Tanjiram već par dana bez prestanka i sinoć malo zagledam traktor...neki mi se pohvale "vidi Rusa,neme nigdi da je masan...suv ko barut.." a ovaj moj bogte nema da je suv...nema dihtunga ni spoja gde nije bar malo musav.. nigde ne curi sem malo na razvodniku ali brate da je musav,musav je, pogotovu što se sad i ova silna prašina zalepila...ja odustajem...neka ga..samo nek ide zmaj..
 
Tanjiram već par dana bez prestanka i sinoć malo zagledam traktor...neki mi se pohvale "vidi Rusa,neme nigdi da je masan...suv ko barut.." a ovaj moj bogte nema da je suv...nema dihtunga ni spoja gde nije bar malo musav.. nigde ne curi sem malo na razvodniku ali brate da je musav,musav je, pogotovu što se sad i ova silna prašina zalepila...ja odustajem...neka ga..samo nek ide zmaj..

Vala I moj kad sam isao da ga pogledam bio je suv cak sam se I zacudio kako je tako cist. A posle 30 jutara spremanja propisao je na sve strane :haha::haha:
Jedino mi je vazno sto na glavi ne masti a resto je normalno za rusa XD
Nego koju tanjiracu vuces ,kako se krece potrosnja ? Ja sledece godine planiram da uzmem neku za rusa :bravo:
 
Zmaj v28,ne znam težinu,nisam merio,ram je 120x120,liveni tuljci,28 tanjira sa razmakom čini mi se 22cm...kad je ukosim skroz i ruja ide ukoso,al ide u 90 odsto slučajeva 6om kornjačom...a potrošnja? Hm,od 3.5l pa do 6l, retko predje više,al desi se...

- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -

Slika je od lane,ne znam koliko se vidi dobro,al ja sam zadovoljan...

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;VL9mzm6pn7s]https://youtu.be/VL9mzm6pn7s[/video]
I snimak je od lane...
 
@sremac84 v28 sam I razmisljao da uzmem , doduse zavisi na sta cu naleteti.
Ruslan ti je za pohvalu.jel sredjivan ili ocuvan ?
 
Koliko realno može da se dobije za 892, 2010 godište, prvi vlasnik, prednje gume loše ostalo ispravno? Eurolux.
 
Шта да ти кажем ја се лично ломим између новог и половног(млађег јбг)А и мучи ме то између 820РМ и 892 неки кажу да у неким операцијама малте не нема разлике у раду нпр орању е сад ебем ли га 820 имам и знам шта може...
 
Шта да ти кажем ја се лично ломим између новог и половног(млађег јбг)А и мучи ме то између 820РМ и 892 неки кажу да у неким операцијама малте не нема разлике у раду нпр орању е сад ебем ли га 820 имам и знам шта може...

892 i vatra.
 
Grunt je u istoj dilemi kao i ja,892 jeste super,ali kod nas dvojice i 820 se lepo nosi sa tri glave recimo i onda sa 892 dobiješ samo da iste priključke vučeš kilometar ili dva brže i to je to,nije neka drastična razlika...zato sam ja i odustao za sad...kad dodje momenat menjaču ova moja dva za neki 1221,i to je onda razlika...
 
Danasnji 892 ima isti klip hidraulike kao i 820 samo pojacan pritisak ulja u sistemu sto ne znaci nista.To je slucaj i kod mene i imam problema sa dizanjem prikljucaka koje bi trebao glat da digne i nosi.
Sremac,sa prelaskom na 1221 trebaju ti i sve masine druge sto je cifra jednaka tom traktoru(plug,spremac,tanjiraca)Prelaskom na 892 ostajes na istim masinama,imas veći učinak i manju potrošnju goriva.
 
U pravu si,ja sam izneo samo lična iskustva,757.3 podignu oba lako,a u brazdi nema neke drastične razlike,sem što je 892 malo brži,tako i sa tanjiračom koju imam,vukao sam je i sa 892 al samo jednu brzinu više...i vukao sam zmajevke,i tu se oseti mala razlika ali me ni 820 još nije izneverio,lepo se i on nosi sa njima...ti vučeš repu u raznim uslovima pa znaš i sam kako to izgleda...

- - - - - - - - - -

Post napisan kao odgovor na nikolin post..
 
Nazad
Vrh