MTZ Belarus

Je l' ima neko od forumaša MTZ 552? Treba mi samo da nešto pogleda na svom traktoru, da vidim da li je neki detalj fabrički ili je budžen na jednom 552 kod mene u selu.
 
Gde??? imas 552 a neznas,pa na instrument tabli prva leva lampica crvena je od pritiska ulja a desna crvena je od rucne kocnice
 
U telu dizne.Stari tip su sa 3 rupe,novi sa 5.Ali odgovaraju koje god da stavis.Barem je kod mene tako bilo.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Proletos sam se eto i ja uclanio u "ruski klub" . Nista nisam hteo da postujem dok nisam iscitao kompletnu temu, sto bas i nibe bilo lako.
Evo par fotki. 892.2 je u pitanju, za sada ima tek nesto preko 160rh.
Nisam bas zaljubljenik u ovaj brend ali sto se vise druzimo postaje mi sve drazi.




 
Da li si ti okrenuo prednje žmigavce da stoje horizontalno umesto vertikalno? To bih i ja morao uraditi jer redovno odvalim glavu o ta svetla (pozicija + žmigavac). :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Nisam ih okretao dukej, tako su stigli. Jedino sam zamenio fabricka radna svetla sa led reflektorima iz razloga sto ona fabricka nisu vredela ni po lule duvana.
Ako ti nesto znaci slikacu te nosace pozicija.
 
Optimista koja su bila radna svetla? Okrugla gore na kabini? Ja sam malo nezadovoljan sa radnim svetlima, a nikako da se upustim u zamenu na led radne farove. Ovi okrugli mi nekako rasipaju svetlost.
 
Optimista koja su bila radna svetla? Okrugla gore na kabini? Ja sam malo nezadovoljan sa radnim svetlima, a nikako da se upustim u zamenu na led radne farove. Ovi okrugli mi nekako rasipaju svetlost.
Cetvrtasta radna svetla kao ona gore na kabini takva su bila i nazad na kabini i na pozicioni svetlima.

@dukej
Slikam detalje sutra nikakav problem

- - - - - - - - - -

Ljudi šta mislite o Mtz-u 105 1025...zanima me razlika između njega i 892 snaga,potrošnja,menjač,motor?
Ja nikada nisam vozio 1025 ali komsija koji poseduje i 1025 i 892 kaze da je potrosnja kod 105 za trecinu veca. Moze vise i da uradi ali kod nekih poslova koji ne angazuju svu njegovu snagu o ipak angazuje naftu.
 
Nazad
Vrh