MTZ Belarus

I mi smo od danas postali ponosni vlasnici ovog traktora:

2dbrrxh.jpg

2ic02nt.jpg

205teoo.jpg

2i8ae0g.jpg

289kchk.jpg
 
Aj da i ovde zatrazim pomoc jer mi je izgleda izbrisan post..Imam problem sa pod pritiskom u hladnjaku na 82-ki.Kad mi je otvoren cep izbacuje vodu napolje?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
Odklonio sam problem pa da kazem mozda nekom zatreba.Na trecoj hilzni otisla gumica pa je tu gubio vodu i pravio pod pritisak..Prilikom pregrejavanja otisla i glava,dizne,leteci lezaji,karike na trecem al sam ih zamenio sve naravno.I treci klip je bio ostecen al sam uspeo da ga spasim...Investicija 22000 din.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Mala pomoć ako neko zna , imam problem sa 82-kom neće da kipuje pun bunker, diže platformu i pola bunkera a kad je pun bunker na beraču neće da digne.Ako neko ima predlog šta bi moglo da bude, mislio sam da je otišla pumpa pa sam ugradio novu i prepakovao gumice na razvodniku i opet neće. Svaki predlog je dobrodošao
 
Mala pomoć ako neko zna , imam problem sa 82-kom neće da kipuje pun bunker, diže platformu i pola bunkera a kad je pun bunker na beraču neće da digne.Ako neko ima predlog šta bi moglo da bude, mislio sam da je otišla pumpa pa sam ugradio novu i prepakovao gumice na razvodniku i opet neće. Svaki predlog je dobrodošao
Sogurnisni ventil?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Shale što ste se baš odlučili za novog Rusa ,sem cene šta je još prevagnulo?
 
Prazan akumulator. Verovatno je rec o paljenju na 24 volta. Pa je jedan oslabio.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Primetio sam danas fleke od ulja ispod blokade diferencijala. Brali smo danas pa nisam imao vremena da detaljnije pogledam, ali koliko sam bacio oko vidim da se ulje sliva od gore niz crevo koje ide na blokadu diferencijala. Prošle godine je cela blokada bila prepakovana, čak je menjana ona osovina u blokadi jer je bacala, a evo sad opet curi. Samo što se prošli put lepo videlo da ulje curi kod te osovine a sad se sliva niz crevo. Jel ima neko pojma o čemu se tu radi?
 
Sogurnisni ventil?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Jeste bio je ventil u pitanju( neko je to ranije čačkao a toliko dobro je odradio da je podešavao sa čekićem i sekačem onda je jasno kako je ispalo) , pritisak sam merio pre podešavanja bio je 80 bara a sad sam namestio na 140 jer je već počeo da pada mrak pa nisam imao vremena da tražim podatak na koliko se namešta ali sad znam šta je pa mi je lako podesiti
 
Shale što ste se baš odlučili za novog Rusa ,sem cene šta je još prevagnulo?

Pa cena je odigrala dosta veliku ulogu, a i mi se već jedno godinu, dve kanemo da ga kupimo i sad su se nekako sve kockice složile. ipak je novo novo, a ovo je najjeftiniji nov traktor od 80 ks koji se u Srbiji može kupiti...
 
Savopunck brale, u to vreme smo imali domaće traktore i IMT i Rakovicu i trebalo je parirati njihovim cenama.

Sada nemamo domaću industriju, ali nas naši prijatelji iz sveta tapšu po ramenima i pričaju nam bajke o tome kako će naše otvoreno i slobodno tržište, koje smo dobili na njihov nagovor zatvaranjem ovdašnjih fabrika, sve regulisati na opštu polzu potrošača.

Iskreno, ja zaista mislim da sva dešavanja idu na našu polzu. Europa je daleeekoo daleekoo, imamo vremena da opravimo IMR koja još uvek nije nepovratno izgubljena. Plavušama niš posebno ne fali, čak štaviše vrlo su zgodne.
 
Imam problem sa 82-jkom,počeli da mi mlate točkovi kada vozim brze,stub volana je na njemu,ima li mu pomoći?Kada vozim sa uključenom prednjom vučom onda se ponaša normalnomada neznam sme li se tako voziti?
 
Nazad
Vrh