MTZ Belarus

NA posle Rusa te vidim u Zetoru npr. 7211 ili 7711. Ipak treba da uživaš kada dođeš sa posla i sedneš u traktor :ppozdrav:
 
Kada bi probao 7711 u dobrom stanju. Shvatio bi zasto im je cena po oglasima toliko jaka.
Ni meni se ne svidja njihova cena, ali kada bih imao para kupio bih bez razmlisljanja.
 
Znam za nekoliko slucajeva ovde kod mene gde stariji ljudi nikako nisu mogli da se priviknu na "ruske" traktore, a narocito menjace i traktori su naravno prodavani zbog toga. Tako da to ne bi bilo nista cudno.
 
2mxirgy.jpg


Sad mi jasno sto je Manjevic motor kupio. :osmeh: :ppozdrav:
 
Istog sam misljenja kao NA. Mislim da je posle 820 na 7711 kao sa konja na magarca. Možda je u lakšim zemljama moćan, u našim teškim baš i nije. Crveni posle 2000 su dobri, jedino mene lično brine da ispod 100 ks baš i nisu za teške operacije. A kada nešto ozbiljnije se.pokvari, onda se baš pocrveni. Tu je rus ipak jeftiniji. Jeste da curka, sredim ulje, ono crkne slavina za gorivo, no to sve košta par stot8na dinara.
 
Na IMT-a se vise ne vracam.
Mozda je njemu za NIJANSU motor i hidraulik suvlji, al mi se usi oznoje od buke.

Napravise ljudi nauku od MTZ menjaca, a on ako nije razlokan prost, da prostiji ne moze biti + velik izbor brzina ukupno 11.
Dobro je da nisam jedini,ni meni nije jasno ali kada sam ga kupio(pre toga nikada nisam seo u ruasa) prijatelj mi je telefonom objasnio kako idu brzine I tako sam došao iz NS-a. Ništa lakše.
 
Nazad
Vrh