MTZ Belarus

Men samo nervira što to ulje koje se tu sipa, stalno nekud "nestaje"...
 
Drugu sliku nisam nasao! Tu imas poklopac sa 4 srafa na koji je prikaceno i nosac jednog creva (bem ga zaboravio od cega) mislim da je od manometra nekog! Sve u svemu samo jedna dekla ima koja odgovara opisu.
 
116.jpg
 
Branko je napisao(la):
Men samo nervira što to ulje koje se tu sipa, stalno nekud "nestaje"...
Na razvodniku moj Branko nestaje ulje...
Post je spojen: [time]1298640719[/time]
_________________________________________________
Svaka cast @meshter!!! :bravo:
Post je spojen: [time]1298665988[/time]
_________________________________________________
Rale, spremi jagu na raznju, dolazimo mi da ti menjamo :ppozdrav:
 
Attila M. je napisao(la):
Poštovao sam ga sve dok se nije pos*ao na moja dva meseca uloženog truda (seminarski rad koji nije hteo ni da pročita, a našao je za pravo da mi tu palamudi), i 5 godina studiranja koji po njemu ne vrede ništa.

momak , ja se nisam posro na tvoj rad , nego jednostavno ne želim da ga pročitam sve dok nešto ne postigneš i dokažeš se na PRAKTIČNOM polju , ako bih ja ili bilo ko čitao svaki seminarski rad od svakoga školarca ovaj život bi bio prekratak
ja kada se proserem na nešto budi siguran da to i kažem
ali ako je ovo to onda stvarno nemam riječi
savoris je napisao(la):
nisam čitao tvoj seminarski rad , niti imam namjeru bez da se ljutiš , iako nešto čitam onda čitam ISKUSTVA a ne teorije :ppozdrav:

@rale
šta ćeš brate , ja makar umijem da prekopiram , a da imam budžet , eeeeeeee
ja stvari vidim na slikama , internetu i svugdje i to pretvorim u nešto , samo neznam ako učiš iz knjiga i napišeš neko ''djelo'' šta je to , onda i to ispada kopiranje :haha:


nego da se vratimo na rusa , pusti prazne priče
ja nisam ni znao gdje je filter hidraulike na rusu a imao sam ga bar godinu dana , e onda sam vidio ovaj poklopac gore na rezervoaru hidraulike i zivo me interesovalo šta je ispod , skinem kad ono filter
znači kako je danger opisao , nalazi se pored čepa za pipanje ulja u hid. ali čini mi se da se mora skinuti nekoliko vijaka odozgo da bi se izvadio
znači onaj poklopac na koji ied povrat ulja na rezervoar , e ispod njega je filter

ajoj koliko ste postova napisali , mešter ::svaka cast::

@branko
povećava li se možda nivo ulja u mjenjaču ako nestaje iz hidraulike ?
 
a to sto ti zaglavio je zbog delica papira iz filtera koji je odlutao u sistem i zapusio neku rupicu.
 
toshiba je napisao(la):
a to sto ti zaglavio je zbog delica papira iz filtera koji je odlutao u sistem i zapusio neku rupicu.
nema on šta da zapuši nego ta trunka obično završi ispod radnog ventila i on nemože da nalegne kako treba i onda nema hidraulike nikako
samo izvadiš radni ventil obrišeš njega i njegovo ležište pa ga vratiš nazad
i onda radi
 
@Savoris,mtz 52 nema filter nego mala sita koja opet nije na odmet izvaditi i ponekad oprati,bar na 1000sati ako ne pre :haha:
a @Branko ako se nevaram se malo salio,normalno da nestaje kad uvek negde malo flisuje pa se mora doliti ulja,valda sam dobro procitao Branka izmedju redova,ma rus je tooo
 
Kiraj zahebo to meshter, njegova slika je izasla pre tvoje iako si je ti prvi postavio :haha:
 
@danger

Pa naravno, jer me je to isprva nerviralo a posle sam shvatio da to kod Rusa "tako mora".
 
danger je napisao(la):
@Savoris,mtz 52 nema filter nego mala sita koja opet nije na odmet izvaditi i ponekad oprati,bar na 1000sati ako ne pre :haha:
a @Branko ako se nevaram se malo salio,normalno da nestaje kad uvek negde malo flisuje pa se mora doliti ulja,valda sam dobro procitao Branka izmedju redova,ma rus je tooo

jeste upravo tako , sita koja filtriraju , razumijemo se :ppozdrav:

a branko je onda u poslednje vrijeme postao mnogo neozbiljan , i to je sve počelo otkako je pjevao punici na telefon :haha: :haha: :haha:
morat ću i ja da zapjevam :haha:
 
TO je lako to mogu i ja sam da uradim, dali nesto govori podatak da kad iskljucim pumpu hidraulika bolje vergla sa losim akumilatorom
@kinez
jesili siguran da je to dovoljno :nono: :nono:
 
normalno da bolje vergla , potrošač manje kada je gusto ulje , a ako ti kažem podatak protoka pumpe hidraulike onda će ti biti jasno i zašto

a ako vas neko ubjedjuje da je onaj ''brzi'' alnaser toliko brz recite mu da dodje mene da ubijedi :D
vraćen ruski i vergla brže od planetarca , ne mnogo ali za nijansu brže
ruski je remontovan , nove četkice,rotor,bendiks a planetarac je nov
znači rusko je rusko


branko , moraš mi dati PLAY listu :haha:
 
@Savoris

Ako te baš interesuje, taj rad sam prvo poslao članu @Panonstib na recenziju čak pre nego što sam ga predao profesoru na fakultetu. I ako član @Panonstib - koji može sve nas redom da pojede za doručak što se znanja tiče - nije našao ni jednu zamerku, ko si mi sad pa ti da to javno obezvređuješ?

Sve u svemu, ja s tobom više nemam ništa. I što se prakse tiče, nemam ja tebi šta da se dokazujem!

Da ne idem dalje u off.
 
Nazad
Vrh