MTZ Belarus

Ja sam mislio da je ovaj drugi verzija što @Rista kaže zato sam pitao.
@Ratatui kod mene mora ići bakarna platna jer nema dovoljno navoja da stegne sondu bez nje. Bilo je i na starom tako.
@Dukej hvala na detaljnom objašnjenju
 
Ako se kupuje električni sat temperature, onda treba obratiti pažnju na senzor koji se uvrće u glavu, jer postoje dva tipa senzora. Jedan je za satove koji su samostalni na instrument tabli (kod startijih rusa), a drugi je za sat temperature koji je u okvirtru jednog velikog sata u kom su sadržani i svi ostali satovi (pritisak ulja, napon akumulatora, pritisak vazduha u boci...) - to je kod novijih rusa. Ukoliko se pogreši kod senzora bude netačno pokazivanje temperature. Oznake senzora ne znam napamet, ali ako nekom treba mogu pronaći pa napisati.
 
Има више тих сензора различитих ознака не знам који су тачнији и прецизнији али знам да стари тип иде са једном жицом улазом то је код ових самосталних сатова док је код новог типа са комбинованим сатом увек са два улаза
 
Jos jedno kvacilo koje je malo proklizavalo
522ff7a99ba9dfe833ad8b801bbf7d38.jpg


Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Ovo je obicna sinter lamela iz AP.
Srce je sa gumama i moze da se prepravi na opruge ili mozda bolja varijanta na recimo Tarinu lamelu koja nije skupa a ima jako srce sa oprugama prenitovati sinter obloge..
Samo pitanje isplativosti.
 
Ова са линка ће пре бити керамичка него синтер исправите ме ако грешим
 
Где треба да стоји онај позициони регулатор да би добио фин хидраулик јел овако доле према точку гледано из правца како се седи
[url=https://postimages.org/][/URL]
 
Мало претресам хидраулик а мајстора кад сам питао да погледа је рекао да ми је намештен на пливајући, а сво ово време терам на позициони...
 
Ako se ne varam, kad je kuglica okrenuta prema spolja (prema levom točku) onda je regulacija silom sa toplinga (plivajući), a meni izgleda da je tako na prvoj slici.
 
Drugari jel ima neko 1221.3 sa bosovim elektricnim komandama hidraulike? Da li je to isti hidraulik mono blok samo elektricne komande ili je to nesto drugo?
 
Nazad
Vrh