MTZ Belarus

ti stvaro ne razumiješ osnove života , JA TVOJ RAD NISAM PROCJENJIVAO , razumiješ ti to ili treba da crtam :sta:
ali neću da ga čitam , kontaš ? ne interesuje me :cao:

mlad si shvatit ćeš
 
savoris je napisao(la):
ti stvaro ne razumiješ osnove života , JA TVOJ RAD NISAM PROCJENJIVAO , razumiješ ti to ili treba da crtam :sta:
ali neću da ga čitam , kontaš ? ne interesuje me :cao:

mlad si shvatit ćeš
Ofarbaj mu vodenim bojicama! :haha: :haha: Možda će bolje razumeti! ::namigivanje::
 
Jel mogu na 82.1 nazad da se stave 16.9-38" gume? Koje bi naprijed morale da se stave ili bi mogle standardne 11.2-20"?

Ima li neko uputstvo za korištenje 82.1, na Agropanonkinom sajtu ima za 800/820, al mnogo toga nije isto, posebno hidraulika.
 
Rale 83 je napisao(la):
TO je lako to mogu i ja sam da uradim, dali nesto govori podatak da kad iskljucim pumpu hidraulika bolje vergla sa losim akumilatorom
@kinez
jesili siguran da je to dovoljno :nono: :nono:
rale to je prva stavka odakle treba da podjes (da zamenis manzetne) :cao:
 
zombie_666 je napisao(la):
Ima li neko uputstvo za korištenje 82.1, na Agropanonkinom sajtu ima za 800/820, al mnogo toga nije isto, posebno hidraulika.

nemože se naučiti sve sa papira , ako imalo imaš smisla za mašine pšrvi put kada sjedneš u njega sve će ti biti jasno , isto tako i jedan nad zagledanja oko njega shvatiti ćeš sva podmazivanja i ostale sitnice
a ako nemaš smisla za mašineriju nema knjige i uputstva koje ti može pomoći :cao:
 
savoris je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Ima li neko uputstvo za korištenje 82.1, na Agropanonkinom sajtu ima za 800/820, al mnogo toga nije isto, posebno hidraulika.

nemože se naučiti sve sa papira , ako imalo imaš smisla za mašine pšrvi put kada sjedneš u njega sve će ti biti jasno , isto tako i jedan nad zagledanja oko njega shvatiti ćeš sva podmazivanja i ostale sitnice
a ako nemaš smisla za mašineriju nema knjige i uputstva koje ti može pomoći :cao:

Ma 100% si u pravu, al da mi je da se malo obrazujem prije aprila. Kad sam probao ova dva rusa (onaj 82.1 i onaj Turbo Super u Batkoviću) oba sam vozio bez problema, šaltao mjenjač i sve ostalo (iako onaj u Batkoviću imaj onaj mjenjač što se okreće). Kad si u traktoru, lako je sve skontati, već sam kontao da malo skupim znanja o traktoru i iskoristim vrijeme prije kupovine.
 
kinez je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
TO je lako to mogu i ja sam da uradim, dali nesto govori podatak da kad iskljucim pumpu hidraulika bolje vergla sa losim akumilatorom
@kinez
jesili siguran da je to dovoljno :nono: :nono:
rale to je prva stavka odakle treba da podjes (da zamenis manzetne) :cao:
Ja vicem vucenu tanjiracu koja ima tockkice i kacise na traktor ko jedno osovinska prikolica i ima svoj hidraulicni klip i kovisti ulje preko razvodnika hidraulike iz traktora , tako da ni ja krenuo od razvodnika
 
Evo i mog ljubimca
b5ppva.jpg
 
Pravo lijep traktor, koje je godište, koliko radnih sati ima? Kako te sluzi, jel bilo kvarova nekih?
Post je spojen: [time]субота, 26. фебруар 2011. 08:08:29 CST[/time]
_________________________________________________
Evo slika kako sam skontao da radi hidraulika na 82.1, samo nisam siguran za kipanje. Ispravite me ako sam nešto pogriješio.

og9hg1.jpg
 
zombie_666 je napisao(la):
Pravo lijep traktor, koje je godište, koliko radnih sati ima? Kako te sluzi, jel bilo kvarova nekih?
Post je spojen: [time]субота, 26. фебруар 2011. 08:08:29 CST[/time]
_________________________________________________
Evo slika kako sam skontao da radi hidraulika na 82.1, samo nisam siguran za kipanje. Ispravite me ako sam nešto pogriješio.

og9hg1.jpg
koju ti sebi odredis kod mene je A. B je prednja hidraulika a C poluge bas kako si napisao
 
Za sve neverne Tome,i one koji to nisu...za sve koje "testiraju" i one koji ne...pogledajte testove koje svaki model prodje,pa sudite da li je Belarus pouzdan ili ne...a ona kugla sto pada na snimku kroz kabinu treba da je za slucaj grada:haha: :haha: :haha: :haha:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gNoX2ExW-SU[/youtube]

A evo i naseg doktora opste(teske) prakse(levo) i glavne medicinske sestre(desno)! :cao:
sd3ayr.jpg
 
Nazad
Vrh