MTZ Belarus

Da osvežimo temu:
9e91c0d3681f4141194cebf8c464a5b9.jpg
reko da se raspitam za cenu guma ,ovaj tip prava sitnica,zadnja 80000 a prednja ako sam dobro zapamtio oko 300 evr.
Pa ga sad ganjaj po asfaltu.
 
Sta oni rade kad dobiju polovnog Belarusa ?.Rasklapaju,remontuju sve sto je potrebno,mozda bar najbitnije ?,ili ipak samo farbanje ?.
 
Ofarbaju ih baš baš dobro...gume uglavnom promene u većini slučajeva,odrade motor, kompletan servis i sve na čega naiđu da nevalja, ili gde curi i te stvari...uglavnom budu 100 posto ispravni kad izađu iz kruga...
Mislim da se isplati uzeti takav traktor,ili baš baš očuvan domaćinski od vlasnika...

- - - - - - - - - -

Nije ni poenta da od njega napravi nov traktor pa da ga daje u pola cene,onda ne bi prodavali nove....
 
Ovaj traktor je već bio registrovan vidim da ima nalepnicu a ima i probne tablice deluje mi kao da je polovan ili ja grešim :sta:
 
Kolega ne bih da da se pravim pametan ali ne mora,sklonite sediste,raspustite levi rezervoar da moze malo u stranu da se pomeri da izvucete bolcni,skinete dva creva i zadnji bolcni i izvucete klip unazad.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
ma znam da moze ,al nisam mogao da odvrnem one limove sto drze rezervar (zapekle matice),pa sam onda skinuo tocak ,a onda kad sam vec skinuo tocak pa mogu i rezervar ,taman da zamenim i ono crevo sto povezuje rezervare ... stvarno nisam ocekivao da je to toliki poso .
Sad vec kad sam rasturio mogao bi i da pogledam merac za gorivo i sediste da remontujem malo... ima posla samo kad se hoce :bravo:
 
Nazad
Vrh