MTZ Belarus

Mislim da ti se ne isplati to... Kod mene u blizini majstor koji radi inace tapaciranje svega i svacega,tapacirao celu kabinu komsiji za 50€ na imt 549 novi tip...
 
Kako sam radio, lepo. Sve skines i ogulis, prefarbas, naneses lepak i zalepis vec spremne ukrojene delove skaja i 10 mm tankog sundjera koji si predhodno zalepio jedan za drugi. Najbolje je tigar lepilo i polako cm po cm.
 
Skino anlaser počeo da zeza , imam šta za videti , prošle godine stavljen nov...
IMG_20160520_175432.jpg
 
Vidi se da je kompletan nov zamajac,samo je pitanje koliko ga je platio,to jest ko su mu mama i tata,belarusi ili kinezi,kinez nije dobro uradjen i za nekih 5mm je komplet zamajac blizi motoru a samim tim i anlaseru nego original

- - - - - - - - - -

Cim si napisao cenu sve jasno ko dan......
 
oćeš da kažeš da je ovaj sigurno kinez čim je uspeo tako da ga skine,zubi na bendiksu nisu oštećeni...Jel ima u agropanonci ruski da uzmem ili gde da tražim ovo je kod mačara uzeto...
 
Pa imas kod onih iz Curuga sto rasturaju MTZ traktore pa najbolje polovan da uzmes bar je sigurno kvalitetan!
 
oćeš da kažeš da je ovaj sigurno kinez čim je uspeo tako da ga skine,zubi na bendiksu nisu oštećeni...Jel ima u agropanonci ruski da uzmem ili gde da tražim ovo je kod mačara uzeto...

ne da hocu da kazem nego je tako,originalni kosta i vise nego duplo od cene koju si naveo,sad nemoj bacati pare na drugi zamajac nego uzmi samo venac u kvalitetu i promeni......cudi me da nisi imao problema sa zazorom anlsera i zamajca,ima situacija i gde kad se stegne anlaser nemoze motor da se okrene jer bendiks na prazno vec cese po vencu,nije dobro odliven zamajac i previse je ka motoru,najbolje uzmi subler i sa iglom premeri koliko imas od medjuploce do pocetka venca a isto tako izmeri pocetak bendiksa do pocetka njuske anlasera da vidis kolika je razlika,mora biti minimum 5-6mm......jedan prijatelj je imao taj problem sa zamajcem od macara pa ga je mrzelo da ponovo rasklapa i napravio medjuplocu i odmaknuo anlaser za tih 5mm
 
Procurio mi semering na izvodu kardana na 82-ci , jel moram da vadim celo srce ili mogu da promenim semering sa spoljne strane?
 
Nazad
Vrh