MTZ Belarus

200 eura su par. Sa brezonima. Imo sam. Prodo sam adaptere i udvojene tockove. Sad sam presao na skuplji sport. Udvajanje tockova na Kopce.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ide li u neki od ovih holendera nepovratni ventil.
2uiu2h1.jpg
[/IMG]
 
Kod mene ako se traktor duže ne pali treba više da vergla kod paljenja nego kad se pali svaki dan. Kad upali svako sledeće paljenje je na zub. Je l' to zbog tog ventila?
 
Кад ти дуже трактор стоји пробај да надрукаш на ац пумпу пре паљења и чујеш одпор тог вентила мора да се чује, и ствара одпор на друкалици па упореди паљење без друкања и са друкањем па ћеш видети....
 
Ventil na bos pumpu uvek ide u holender na izlazu iz pumpe.
Vidi se kriza, opet se ne moze bez njih u avliju.
 
Дали би могло вагрес црево да се стави на десни резервоар јер из њега пре извуче гориво?Тамо где је онај шраф са куглицом на дну ставити холендер а горњи део вагрес црева спојити са левим резервоаром тј оним тањим преливним цревом?
 
Evo i ja sam tako napravio proslo leto.
Jesenas mi se javio problem da potroši gorivo iz desnog rezervoara pa povuče vazduh. Valjda je fabricko crevo što spaja rezervoare malog poprečnog preseka. Ostaje mi još da spojim levi i desni rezervoar debljim crevom...
ec4f4a5dd8d28262ae2822dadd0d2241.jpg
c329863b65f0ff62506dafdfa6dedacb.jpg
1a6a107cad3688798c26b815b92ce678.jpg
1da8f7375a2aaf070f7fe7e2844d330d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isključite crevo za povraćaj viška goriva u rezervoar i sprovedite ga nazad u PVP, treba vam jedno kraće crevo sa holender okcima i dupli holender i kraj priče.
 
Povrat sa dizni ili povrat iz PVP ili oba? Koliko sam video ima dva povrata u levi rezervoar...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh