MTZ Belarus

Paore pa ti menjas sva ulja u Belorusu?Nemoj ga navikavati na tako nešto,nije to JD,uobrazice se pa ce opet traziti zamenu ulja ... :haha: :ppozdrav:
 
eueo1h.jpg
Jel bi ovaj spaner mogo da drzi oko 500kg tereta
Isproban i spaneri nose ladno prskalicu od 650 litri.
 
Poslednja izmena:
Na tim dugmićima se ukucava veličina zadnih točkova, da bi kilometraža tačno radila, imaš to u orginalnom upuctvu za rukovanje ali na Ruskom jeziku
 
Poslednja izmena:
P.R.D.T su oznake mislim kod rusvaja 820,verovatno isto i za 920,za ostale nzm.Cackao sam ja oko toga jos pre 5+ godina,uvek me zanimalo sta je ispod tog plasticnog poklopca :haha:.
R je za dimenzije gume ,tj ako je R38 ,kod R bi trebalo biti 830,tj tako sam procitao sad na ovom sajtu,preveo sam preko google translator ,pa kolko sam se snasao.
Ovo je za 1221 ,ali isto je kod tog podesavanja oko velicine guma.Samo on nema PRDT oznake.
http://www.mtz-service.ru/mtz1221.pdf
 
I ja sam ugradio grejač od imt -a na 82-jku ,ali nisam mogao staviti bočicu na to mesto,nema mesta da se podigne uvis zbog haube pa sam bočicu stavio u kabinu
 
Taj grejac nema velikog efekta na Brlarusu,prvo u usisnoj grani stoji uspravno umesto horizontalno kao u vecini slucajeva,drugo rekao bih da je mali za MTZ-ov motor.To su moja zapazanja,ugradio sam dva,tri komada i nisu se nesto proslavili.
 
Po meni se pokazao dobro,bocica je od nekog auta od kocnica,nasao sam na odpadu,a da bi usrafio grejac mora da se napravi plocica koja se srafi na usisnu granu,pa na njoj se ureze navoj za grejac... a i kada crkne pa pocne da pusta naftu u granu,nije nista opasno jer nece pustiti mnogo,bocica ce mala... onaj njegov ruski grejac sam morao da menjam svaki treci dan kao i komsije na svojim belarusima,crkavaju brzo...
 
Taj grejac nema velikog efekta na Brlarusu,prvo u usisnoj grani stoji uspravno umesto horizontalno kao u vecini slucajeva,drugo rekao bih da je mali za MTZ-ov motor.To su moja zapazanja,ugradio sam dva,tri komada i nisu se nesto proslavili.
I ja sam došao do zaključka da je problem što stoji uspravno umesto horizontalno. A i činjenica je da oni njegovi orginal traju vrlo kratko.
 
Nazad
Vrh