MTZ Belarus

Za hidraulik na rusima sto jeftinije ulje to bolje. Jer svaki curi i balavi.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Al posto curi-uvek imas novo ulje,pa nemas ni potrebu da se mucis sa zamenom na svakih 1000 sati.A Jednom moras naici do ovog dela Banata da vidis da nije bas (uvek) tako Muticu...
 
To je godište kako piše, znam sigurno, video sam ga to veče kad ga je dovezao iz Novog Sada.
Da je malo zapušten, tačno je, ali bitni su (po mom mišljenju) pravi radni sati. Ostalo može da se sredi za malo para.
 
Srdjane sto kao da je bomba pala ?
Jes da nije tip top al zadnji desni i prednji levi blatobran nisu neko merilo.
Nas 82 1994to je u kabini manje pocepan i ofucan od onog "mladica" ... a ako je tako spolja,kako li je iznutra...da li je bar ulje ikad zamenjeno,vazusni filter ociscen,druk podmazan...mozda gresim,ali u svakom slucaju nije bas za pohvalu-mada kada bih kupovao,pre bih uzeo njega nego od preprodavaca prefarban,nalickan,ovde bar vidis sta si kupio.
 
Pravi se od babe devojka samo tako, ali je pitanje da li je to isplativo i to se radi uglavnom na oldtajmerima.
Ovaj rusic treba jedno generalno spremanje i farbanje koje košta do 500 evra. Kad bi mu nabacio i nove gume, ako ima potrebe, bio bi to odličan primerak.
 
1200 sati, pa vi onda posejte bar 3000 jutara sezoni.

- - - - - - - - - -

1200 sati, pa vi onda posejemo bar 3000 jutara u sezoni.
 
Površina je daaleko manja,ali nakupi se! Ove godine samo u zalivanju skoro 300sati,baliranja preko 30hiljada bala godišnje(lane 40hiljada) i tako dalje
 
Traktor ima 10 god pa nirmalno je da ima neke mane i ostecenja
Prodavao ja jedan traktor pre par god. Zove kupac pita kakav je, kazem ja njemu nije lupan nije farban a nije ni nikad nista otvarano od 80god.
Dodje kupac i pocne
Ovde ogreban
Ovde izbledeo
Ovde ima lufta
Ovde flisuje
Ovde duva
Ovde ovo onde ono, pitam ja coveka sto neide novi da kupi nego dosao mene da j-be kaze on nov je 4 puta skuplji od ovog mog pa radio je kod nas 35god. Sta ocekujes kad ides polovno da uzmes????
Idi kupi niv i nemoj puno da mudrujes!!!!! I drzis MITING!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh