MTZ Belarus

carina nema na nove illi je jedan posto znaci ta cena plus 18pdv i naravno prevoz oko 2000 evra za kamionsku turu tj tri kom u jednoj turi
 
Danas sam zvao agropanonku,1221.2 kod njih kosta 29490 eura,s tim da se placa u dinarima.
Kod corica u Basaidu 1221.2 kosta 28490 sa novogodisnjim popustom od 1500 eura
po ovom gore napisanom cenovniku 1221 kosta 21908 eura.
 
Minsk - Beograd udaljenost 1125.20 ml*1.609=1810 km, tako da je cena transporta od 2000 evra je realna.
Udaljenosti sa sajta http://www.uk.map24.com/
Ne planiram da kupujem rusa, ali je lepo da se mi sami organizujemo kako bi prosli jeftinije. Ovaj forum je idalan za ovakve situacije. Cak mislim da bi dobili povracaj pdv-a posto vam je traktor osnovno sredstvo za rad, ako nisam u pravu neka me neko ispravi? Zanimljivo je da nema modela 820 i 82.1 na listi.
 
Carina je 12% do 100ks a preko 100ks 10% +servis+transport+garantni rok+manipulativni
troskovi+marza=cena otprilike ista kao u Agropanonki.
sta bi radili da vam nesto crkne,dosao bi mozda servis iz Belorusije
 
A kako onda ide garancija, ako ti nesto vrisne na traktoru?
Jel to vaze i ovi nasi /ovlasceni serviseri/.
 
bewisa je napisao(la):
Carina je 12% do 100ks a preko 100ks 10% +servis+transport+garantni rok+manipulativni
troskovi+marza=cena otprilike ista kao u Agropanonki.
sta bi radili da vam nesto crkne,dosao bi mozda servis iz Belorusije
:haha: da ovi koji kupe mercedesa u nemacoj i doju kod nas i dodje od kvara cekaju serivsera iz nemacke :nono:Primera radi kada kupis novog mercedesa imas ovlascene servise svugde u svetu i dok je u garantnom roku popravka se normalno ne naplacuje,kum mi vozi za jadnu firmu koja je kupila man -ove kamione od nekog uvoznika kod nas ,servis je radio u austriji (kvar),mislim nisam siguran 100%da je tako isto sa belorusima ako imaju svoj ovlasceni servis u srbiji ako se kupi traktor u belorusiji i uveze ovde siguran sam da ta garancija vazi zato se i zovu ovlasceni servisi,naravno da nece dolaziti serviser iz belorusije kad ima ovlasceni servis :cao:bez ljutnje :ppozdrav: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1266157504[/time]
_________________________________________________
a kda kupis novo tu je i racun sto bi se ticalo uvoza i mogaobi se ostvariti povracaj pa se preracunajte dali se isplati ,ja licno mislim da nam je na ovoj krizi u poljoprivredi svaki dinar bitan i kada bih kupovao novog belorusa uvezao bih sa josa nekim pozdav svima :ppozdrav:
 
Direktno u fabrici neverujem da bi mogli kupiti uputilibi vas na agropanonku jer je ona uvoznik i distributer traktora MTZ kao i ovlasceni serviser u garantnom roku. :cao:
 
Pri kupovini auta,kamiona prodavac naglasi da garancija vazi gde god postoji
ovlasceni servis.Logicno je da neko iz Nemacke dodje u Srbiju autom,
a da li ste culi da je neko dosao sa traktorom da ovde nesto radi pa
posle da vrati traktor u Nemacku!
I ja mislim da bi vas u Belorusiji uputili na Agropanonku. :ppozdrav:
 
drugo je auto servis,svabe ili bilo ko iz EU debelo placa osiguranje da ako ostane u kvaru moze da se obrati kod nas AMSS ako ostane u kvaru pa se auto slepa u odgovarajuci servis zavisno od marke vozila i godista ako je npr.pod fabrickom garancijom ili se slepa u Bosch car service najblizi u blizini kvara,nebitno al da neidem u off nego da predjem na stvar,ako kupis rusa kod Corica,madjarskoj ili bilo gde garanciju i prvi servis neces sigurno dobiti od AP,to sto su oni ovlasteni uvoznici za srbiju i prodavci je nesto drugo,a ako je neko diler od AP i ima ugovor sa AP kao npr coric i jugokomercija je nesto opet sasvim trece,al uglavnom uvezi ga sam pa sam snosi garanciju i prvi servis
 
da sigurno posto si iz srbije nemozes da kupis traktor u nekoj drugoj zemlji tvoje pare na valjaju ::svaka cast:: ljdi u svakoj zemlji mozes da kada odes u nju tamo i kupis tj trosis pare kod njih ,koliko sam ja razumeo mozes i direktno u fabrici ali moras da uzmes u najmanjoj vrednosti 25000 eura evo linka pa proumacte Obrati PAZNJU na gornji desni ugao i rastumaci sta pise pozdrav svima :cao: :cao:
http://www.nirgos.com/traktoren-belarus-preis.htm
 
Kad smo kod kupovine traktora razmišljam da kupim 1221,da li neko može da mi kaže u čemi je razlika između 1221 monoblok i 1221.3 i zašto je tolika razlika u težini (1221 monoblok 4.640kg 1221.3 5.370kg)
 
Nije tolika razlika u tezini, 4640 kg je masa 1221.2 BEZ balasta, ukupna eksploataciona masa je 5300 kg. 1221.2 i 1221.3 se razlikuju u motoru - 130 naspram 136 ks. Iskreno, tih pisljivih 6 KS ne opravdava razliku u ceni koja je poprilicna.
 
bewisa je napisao(la):
Coric je diler Agropanonke a samim tim i cena je ista.
:nono: :nono:, zavisi iz kog su kontigenta traktori kod Corica. Kad sam ja kupovao 820 EL je u Agropanonci bio 18400 eura, a kod Corica 18000, jer su doterani iz Agropanonke pre poskupljenja.
 
1221.3 ima interkuler pa je zato toliko tezi :haha:
meni se vise svidja tip motora od .3,ima drugaciji klip(komora) zbog grejaca,i glave motora su drugacije jer imaju grejace na svakoj dizni kao auto dok .2 nema uopste grejaca,al me nerviraju te plastike po kabinama i blatobrani,sve se drma i ljulja dok na .2 zulja
 
Nazad
Vrh