MTZ Belarus

Komšo wd sprej pa isprskaj kuglicu (uskočnik) koji se nalazi ispod kabine na istoj šipki za uklj.-isklj.
 
kad spustis dole plug,rucicu za blokiranje(fixiranje) hidrolike povuci skroz gore,a rucku za spustenje-dizanje hidrolike gurni prema dole kao kad dizes hidruliku,i to ti je plivajuci. i onda plug ide na datu dupinu koju podesis na tocku pluga :ppozdrav:
 
banePA Sve je tako ko što kažeš ali najveći problem je s proleća i leti kada tako namažeš pa kad se uhvati prašina, onda je tvoje rešenje kratkog daha :ppozdrav:
 
Da, znam sta kazes, ali to je jedini nacin da funkionise donekle lako i dobro, kad mi je bila dole sipka vrlo malo sam i brusilicom obrusio one tri pozicije na sipki, odnosno one prelaze izmedju njih!
 
kad spustis dole plug,rucicu za blokiranje(fixiranje) hidrolike povuci skroz gore,a rucku za spustenje-dizanje hidrolike gurni prema dole kao kad dizes hidruliku,i to ti je plivajuci. i onda plug ide na datu dupinu koju podesis na tocku pluga :ppozdrav:
Hvala Rober,a reci mi ta za blokiranje rucica je ona skroz dessno? :D
Evo slika rucica hidraulike,do duse to je kad nije bio sredjen al posluzice :D
10822503_941112329250546_1000557378_n.jpg

Znaci ova skroz desno je za blokiranje? :D
 
Za cenu ne znam sta bih ti rekao,ali na traktoru se vidi da je sve na svom mestu,i vidi se da su mu radni sati tacni... ;) jesi li ga zvao,koliko li ga ceni...?
 
Stanje traktora na slikama je stvarno kao nov ne vidim nikakve nedostatke cena od 26000 je realna s obzirom da sad da se uzme nov je 38000 a ovaj ima samo 3 godine a 1200rh je tek razradjen
 
Nazad
Vrh