MTZ Belarus

Za naftu je zakon talozenje i bez okretanja sudova pri izuzimanju, samo na ovaj nacin je 100% sigurno da nece promaci voda ili talog.
 
Dobro je da smo se svi složili da su ženske čarape zakon.
Ацо још ако је млада пропустила депилацију нема да прође ништа:haha::haha::haha:И таложење је закон само што већина нас нема времена за таложење....Ја нпр кад год стигне нафта не битно са пумпе или на неки други начин обавезно је замрзавам да видим чим располажем верујте да и том облику свега има од воде парафина муља итд.Мада буде и чистог горива...
 
Ako ste otvarali taloznik u 90%slucajeva hoce na njemu da vuce vazduh.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
Ja nasao problem.Na tom talozniku otisao navoj na dovodnom holenderu.Nije se mogao stegnuti i tu vukao fals vazduh.Kupio danas kompletan talaznik sa nosacem i holenderima za 1800din.
 
Zadesila i mene juce ova nesreca ugasi se u brazdi, kad sam otvorio posude gde se nalazi filter i taloznik nafte fali od prilike pola posude, ac pumpa ne moze da navuce naftu. Kada sam navukao malo naftu ustima (crevo odvio kod taloznika) posle je navukla i dosao do kuce.
Pitanje: kada se povuce nafta na to crevo iz rezervoara do taloznika jel treba da curi nafta prirodnim padom? Ovde curi samo onoliko koliko povucem ustima i posle stane, negde se zastopalo usta ga RUSKa! Trebalo je nocas da bude finito sa oranjem al neda se bez trzavica i malo zivaca da se potrosi.
 
Uradjeno.
W4K3F6J.jpg
 
Да али треба имати слуха за то ,да не буде сутра већа дара него мера
 
Nazad
Vrh