MTZ Belarus

pa ima i on pumpu volana, jedino se razlikuje od serva jer nema orbitol i cilindar
 
Kada se prvi put bude zaglavio i ukapirao da mu je falilo tih 200-250 kg tegova da bi izasao vise ih nikad nece skidati.Ja sam ih skidao samo u pripremi i nikad vise.Vise ih ne skidam,sta god radio.Uostalom nije losa teretana taj posao.
 
Ja sam skidao u pripremi prednje i sa zadnjih točkova ,više ne imam dosta fizikalisanja teglenja i ovako, kako godine odmiču one diktiraju šta i kako mora da se radi.
 
Ja sam poskidao sa oba,samo u oranju ih vratim na 82-ku a pedeset dvojka ih ne dobija više a ide u transport i svi ostali poslovi su njegovi sem pripreme a i tu skidam tegove.
 
slazem se s tim sto ti kazes, al nema potrebe za tolikim svetlima, kazem da su 4x27w (rekao sam po vatima da bi znao na koje mislim) sasvim dovoljno da bi se lepo videlo, ja sam do juce imao po 18w i extra se videlo.
 
Rus je ionako nikakav na prednjem mostu ako je grbavi u pitanju sa uzim gumama,bez tegova bukvalno nema koristi od prednje vuce.Prava stvar je ravan most,,sire gume,drugaciji profili i veci tegovi,to vec ''grebe'' kako treba.
 
Rus je ionako nikakav na prednjem mostu ako je grbavi u pitanju sa uzim gumama,bez tegova bukvalno nema koristi od prednje vuce.Prava stvar je ravan most,,sire gume,drugaciji profili i veci tegovi,to vec ''grebe'' kako treba.
Nisi u pravu,vredi prednja svaku paru i bez tegova jer nema razlike u oranje sa tegovima ili bez,e sad dali se razlika javlja sa vagon i po tereta u prikolicama po bladnjavom putu ,mislim da tegovi tu nešto rade.
 
Kako nema razlike u oranju sa i bez tegova pa tezina mu igra najvecu ulogu zato im se i montiraju tegovi da ne bi dolazilo do proklizavanja?!
 
Kako bi se 82.1 borio sa sejalicom koju je nosio torpedo 90 ali nisu ni sa njim smeli da je skroz pune?
 
Nazad
Vrh