MTZ Belarus

Pozdrav, imam jedno pitanje za poznavaoce Belorusa koja je razlika izmedju 82.1 i 820 st i 820 euro. Hvala
820 u odnosu 82.1 ima poklopce motora, donju poteznicu, a eurolux u odnosu na 820 ima tegove od 360 kg, sedište sa naslonima za ruke , šire gume i pojačanu šasiju, možda su tu još neke sitnice ,ali to je glavna razlika izmedju ta tri


ako jos neko nesto zna nek ubaci

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Dize jako malo sporije. Ranije je dizao za oko 6 sekundi do kraja a sada sa pomocnim klipovima diza za oko 7 sekundi. Na primer, ne okrecem se nazad kada spremam kada izlazim na leniju, samo pocnem da dizem i ne okrecem se, digne bez problema sto se toga tice. Dodjes pocnes da ulazis u njivu. pocnes da spustas i spusti za cas. Ti pomocni klipovi su jednosmerni. Da ima ojacana ramena, sve se kupuje u sklopu toga.

Evo ovde mozete da vidite sliku kako izgleda, a ako neko moze neka prepravi da se slika vidi na forumu bez linka ja ne mogu, stalno izadje da je slika ostecena i ne prikazuje je.
Hvala unapred :) http://www.upslike.net/image/A8z5k


ti klipovi su inace od volana i dvosmerni su,samo su prepravljeni
 
Sve je to isto, samo malo dodatnih limova i tegova i one jedne stepenice koje i inace nicemu ne sluze (ko se kad popeo na njih).
 
Mi imamo ubacene dodatne klipove original ono sto prave madjari BOHR.. Placeni oko 400e. Dobro se pokazalo, bar kod nas. Nosi spremac od 1800kg bez zakljucavanja poluga i po 20-25km asvaltom/zemljom, strucka, ali ne popusta ni milimetar. Ako imas nesto teze od prikljucaka, neces se pokajati. Nije nista pucalo kao sto kazu, poluge srafovi bolcne,...

Imam sliku ali ne mogu da je ubacim ,stalno izbaci da je neka greska.... Ne znam zasto...

Hvala puno na odgovoru!! nosim agromehaniku od 1000 l i 15 m grana, za sad je zakljucam i tako je nosim, ali bih ipak uzeo i te klipove dodatne, jer planiram da uzmem i jednu sejalicu diskosnu sa depozitorima...
 
Nebi on al je moro ,tera te crvene vatrogasne kamione,pa nemoze posle da se navikne na zeleno ispred sebe.:osmeh:
 
Nazad
Vrh