MTZ Belarus

Ne znam tacno cenu,ugradjuje se izmedju razvodnika i klipa.Ima konstantan protok kada dize,a kada spusta stelujes ga prema prikljucku.
 
to bi trebalo da je ovo

Slika je iz ove teme, ali ne znam ko je postavio, gde se moze nabaviti, i gde tacno da se ugradi.
Poslao mail petoletki iz trstenika, nisu mi odgovorili.
I mene ceka da resim ovaj problem sa hidraulikom na 821, cini mi se da je ovo bolje resenje od prigusnice na klipu, jer se moze stelovati protok, a tamo je fiksno, pa bih morao dosta da cekam dok spusti npr drljacu itd Ali ako ne nadjem ovo da kupim, stavicu prigusnicu.
 
Imamo prigusnicu na 82,jako dobra stvar...u zavisnosti od tezine masine steluje se veoma lepo-a montira se sa desne strane predzvona ispod kabine.bilo koja ozbiljnija hidraulicarska radnja ima je na stanju.
 
Videcu ovih dana da odem do seve, valjda ima.
Da li bi mogao da uslikas kako je to montirano kod tebe?
 
Kolika bi bila neka realna cena za Belarusa 1025 ravan most sa 1000 radnih sati, 2011. godiste....
 
Videcu ovih dana da odem do seve, valjda ima.
Da li bi mogao da uslikas kako je to montirano kod tebe?
Nikako nisam mogao ranije da prebacim sliku...
1zx4fo0.jpg
 
To je znaci taj nepovratni prigusni ventil, u jednom smeru je slobodan protok ulja(kad dize), a kada spusta onda se steluje na tu slavinicu, u zavisnosti od tezine prikljucka? Tako?
 
To je znaci taj nepovratni prigusni ventil, u jednom smeru je slobodan protok ulja(kad dize), a kada spusta onda se steluje na tu slavinicu, u zavisnosti od tezine prikljucka? Tako?
Ne bas slobodan protok skroz kada dize,sporije nego bez nje,ali i odgovara mi tako,jer je pre dizao na ler gasu tako da ceo traktor cupne kada masina bude u gornjem polozaju...a spustanje podesavas zavrtanjem slavine.kada se zavrne skroz,poluge ne mogu da padnu,kao blokada na starim rusima sa 4 rucice u kabini.
 
Rešio sam da sredim piskavac od kompresora na starom rusu ima li neko sliku kako se prikopčava na kompresor pošto je kod mene skinut a hoću da sredim da mogu da koče prikolice. imam sve komplet samo što je poskidao predhodni vlasnik a ja hoću da sredim pa mislim da neće puno koštati a puno će koristiti u transportu.I koliki bi trebao da bude pritisak u sistemu i kako se šteluje.
 
Rešio sam da sredim piskavac od kompresora na starom rusu ima li neko sliku kako se prikopčava na kompresor pošto je kod mene skinut a hoću da sredim da mogu da koče prikolice. imam sve komplet samo što je poskidao predhodni vlasnik a ja hoću da sredim pa mislim da neće puno koštati a puno će koristiti u transportu.I koliki bi trebao da bude pritisak u sistemu i kako se šteluje.
6 bara ako se ne varam a za stelovanje manometar kljuc kontra kljuc i jos slika za pokazati .dal sam u pravu?
 
Rešio sam da sredim piskavac od kompresora na starom rusu ima li neko sliku kako se prikopčava na kompresor pošto je kod mene skinut a hoću da sredim da mogu da koče prikolice. imam sve komplet samo što je poskidao predhodni vlasnik a ja hoću da sredim pa mislim da neće puno koštati a puno će koristiti u transportu.I koliki bi trebao da bude pritisak u sistemu i kako se šteluje.

Piskavac ili ti "kijavac" bi trebalo da izbacuje (da kine) na 8 bar-a. Radni pritisak je između 5 i 8 bar-a.
 
sta se desava kad traktor istera sraf i navoj sa desne strane pumpe? to se desilo 2 puta za 2 dana tj 2 pumpe je zeznuo, a to se desava otkad je stavljen adutov prednji utovarivac
 
Nazad
Vrh