Brisanje posta?

Ne, nego je lakse da mi neko brise post koji je u skladu sa pravilima, da je tema bila otkljucana ja bih ga sasvim sigurno tamo i stavio, kao sto sam to kasnije i uradio..................
 
Vlado opet počinješ da čačkaš kao prošli put kada si dobio ban.Da li zaista želiš kaznu ili proveravaš puls moderatora?Nisam rad da delim kazne bez preke potrebe a ti očigledno teraš mak na konac i tražiš da te udaljimo.
 
Tema je u medjuvremenu otkljucana, ja sam obrazlozio zasto post ide u tu temu, znaci dao sam obrazlozenje, i urednik je trebao,da nakon otkljucavanja teme prebaci moj post i to je sve. Nego je se on odlucio da mi brise post, a razlika izmedju brisanja i prebacivanja je mozda 10 sec.....
 
Nije,napravljen je bio razmak od dan,samo mi je spojio kao dve muzike u jedan post to sam primetio odmah...i nije danas postavljena muzika nego juče i prekjuče...:ppozdrav:
 
Onda sam neku drugu pesmu stavio...koće ga znati...ne mogu sad da se setim,ali nisam dve iste ponavljao.Tako se video kao u galicijevom postu na toj strani.:ppozdrav:
 
Evo sada u pravoj rubrici da pitam urednika: Po ko zna koji put, molim urednika da mi objasni gde nestade moj post????:sta:
 
Znači ovako je bila poruka

Sticajem okolnosti urednici ne stižu sve da pregledaju, pa se provuče ponešto. Postoji mogućnost da se problematični postovi prijave urednicima i tako skrene pažnja na potencijalni problem. To se desilo da postom koji si ti objavio, pa je obrisan.

Da se ne ide više ovde van teme, ako imaš još nekih pitanja javi mi se na privatnu poruku, rado ću odgovoriti. Ovo je ipak tema "Vesti i obaveštenja".

Kako je tvoja sledeća poruka u toj temi bila i dalje nevezana za "Vesti i obaveštenja" obrisao sam je.
 
Ok, evo ovo je tema vezana za brisanje poruka, moze ovde da se pojasni situacija, sto bi se to radilo preko pp?

Citat posta 4572:Koliko je para av procerdo na one umobolne sto su paradirali Beogradom,zna li ko?

Kakve veze ovo ima sa poljoprivredom???? Pa ,nikome nije palo na pamet da ga brise?


Takodje post broj 3587:
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/558...aza-Mihailovic Hvala ti Bože....ona stara zaklela se Zemlja Raju da se sve tajne odaju kad tad.

Na koji nacin su ove poruke ostale, a moja je expresno izbrisana? Takodje , ako se ovde "igra" po nekim pravilima, zasto se ona ne primenjuju na sve, nego samo selektivno?Izgleda da neko od urednika namerno mi brise poruke, verovatno misli da ce me tako iznervirati ili ne znam sta drugo?

Koliko vidim i moje pitanje u ovoj rubrici od 17.07.2016. jos uvek je bez odgovora???

 
Nazad
Vrh