Brisanje posta?

Svaka tebi cast i bas mi je krivo iz razloga koje si naveo,ali kada sami moderatori ne postuju pravila foruma i banuju clana koji pise u odgovarajucoj temi a stite provokatore sta mi drugo preostaje..Samo mi je krivo da moji saveti-primeri ostanu i sluze nekom iskrenom citaocu-kolegi..Neka mu pomognu provokatori koji vredjaju,a cije se brljotine uredno pociste od strane "kadija te tuzi,a odmah ti i sudi"
 
Drago mi je kolega da si postavio ovakvo pitanje i kad saznas kako je izvodljivo brisanje postova i profila obavesti me ako nije problem .Hvala ti
 
Pojedinačne poruke se mogu obrisati ako ima dobar razlog za to.

Profil se može obrisati, ali poruke ostaju na forumu da se nebi gubio mnogo smisao teme. Samo pored njih umesto naziva člana piše Guest.

Ako neko oseća potrebu da se njegov profil izbriše sa foruma, dovoljno je da se javi meni na privatnu poruku.
 
Aj da pitam i ja zasto mi je obrisana poruka is teme Cena goriva gde sam komentarisao soju sa snimka iz koje covek pravi bio dizel, da je nesto bas okata i napisao da ko razume shvatice? Da li zbog toga sto ste shvatili i razumeli ili zbog neceg drugog?
 
E, sad jos koliko puta i u koliko tema neki post nije vezan sa temom a ne brise se. Ovo je bar bio indirektno vezan za temu.
Ali meni ste bas navikli obrisati postove.
Da si mi rekao da si shvatio sta sam hteo reci u vezi te soje a da pri tom ne ugrozavam projizvodjaca, cega sam se setio tek po brisanju posta, pa zato je obrisan, onda bilo bi mi jasno jer nisam razmisljao u tom pravcu.
 
Nije problem da li je okata a verovatno si mislio da je GMO ili je ta crna tacka samo sortna osobina ... post nije bio vezan za temu i to je sve sto imam za reci.
 
To što ti ne voliš Milenka Đurđevića je tvoj lični problem i ne može da ima nikakve veze sa tim da čovek poziva sve govedare i nudi cenu od 2,20 evra.

I kao što neko ovde već reče, ukoliko znaš da imenovani čini nešto nezakonito prijavi policiji ili tužiocu.

I sem toga, to više nije Milenko Đurđević nego "Industrija mesa Srem" iz Šida !

Eto tako !

Ja se nikad nisam bunio za brisanje četerskog posta. Ali da prećutim nadobudnost brisanja ozbiljne vesti ?!!! To ne biva !
 
Kao prvo,to nije vest vec sarena laza. Kao drugo,post ne bi bio obrisan da nije postavljen sa namerom da izazove off topice,kao sto su i krenuli da se pisu prozivke van okvira tema. U buduce,kao i ovo sada,ce biti sasecano odmah u startu,da bi se izbegao veliki offtopic.

Tako je,moj licni problem nije izazvao brisanje posta,vec sto bi se svako drugi nadovezao na tu "vest" i onda mi preostaje ili deljenje kartona ili puno vise brisanja.
 
Šarena laža ?!

Najveća klanica na Balkanu u koju je dodatno uloženo 3,5 miliona evra za tebe je šarena laža !

Najtiražnije srpsko glasilo sa tradicijom dužom od 70 godina emituje vest, ali ovdašnji moderator je prozreo da je u pitanju šarena laža !

Ti si miropomazan pa znaš da je šarena laža, jel da ?!

A pride si vidovit pa ti se prikazuje da sam pisao sa namerom da izazovem offtopic !

Ja razumem da je ovo kafana preko puta seoske čitaonice, ali zaista ne dozvoljavam da me se na takav način proziva.

Zaista, prijatelju dragi, dajmo održati dozu ozbiljnosti...

Još ja mislim zeza se dečak na konto trgovca rogatom marvom...
 
Posto je proslo 10 dana, a niko me nije udostojio odgovora, od urednika, pitacu i ovdje. Zasto su mi obrisane dvije poruke 19.12. u chat-u, jedna je bila replika na post od NA , a druga pitanje zasto je obrisana ova prva?Hvala.
 
Obrisao je kolega nekoliko postova koji su sadrzali psovke.
Kolega nisam mislio da si tako sujetan, cini mi se da imas osecaj da je samo tebi obrisan post.
 
Nisam sujetan, ali sticem utisak da ovdje nemamo svi karte koje isto kostaju. Kako drugacije objasniti da kada ja npr upotrijebim psovku expresno se likvidira poruka, a nekom drugom ne. Nemoj samo da kazes onu cuvenu, da je forum pregolem pa da se sve ne stize. Evo, samo juce i danas, je taj glagol koga sam ja upotrijebio, pomenut tri pute u samo dvije teme i nikom nista. Pri tome je jedan izrecen od strane urednika.....mislim....stvarno...........
Da ne pominjem ono sto se desavalo u malinarstvu, isto nije niko brisao, dok se clanovi nisu zalili, pa je tek onda uklonjeno.
 
Urednici se trude da se prepiska članova na forumu održe sa što manje problematićnog pisanja. Iskreno nisam primetio da si negde nešto pitao, jer je za to predviđen ovaj deo foruma ili preko privatnih poruka.

Morao bih da vidim prvo gde je poruka koja je obrisana ( u kojoj temi) da bih mogao nešto reći više. Možda ona ipak ima neku posebnu vrednost da je ne bi trebalo obrisati, nego da ostane vidljiva svim posetiocima jer će im biti od koristi.

Ako si se žalio u neim drugim temama na forumu, to spada u offtopic i na to se slabo obraća pažnja i odmah se briše jer nije vezano za temu u kojoj se nalazi.
 
Nazad
Vrh