Hurliman

nije moj,mog prijatelja 11500 evra ....dobar traktor skroz...
 
Gledao sam tog Hurlimana, djeluje relativno OK, nisam doduse posebno obratio pažnju, probao paljenje i tako to. Pali kao grom.
 
Kad sam ga ja gledao, trazio je 15.000KM (7.500E). Zadnje gume su mu jako široke, kao 18.6 ali su na 30" felgi i ripna im je osrednja. Standardne gume koje idu na njeg nazad su 16.9R30". Prednje gume imaju dobru ripnu, ali su oštećene na par mjesta. Motor je suh kao i mjenjač, ima gomilu hidr. izlaza nazad. Kabina je zaista "onako", nazad je otvorena, ali nije mala uopšte. Meni se traktor svidio jako, ali nisam imao te pare. Inače ima posebne kočnice i u prednjim točkovima (sve je hidraulika).
 
ako mozes da mu spustis par stotina evra dole uzimaj a i ako ne da ako ti se bas svidja uzimaj.........
 
Ja na mom H360 imam praktično istu takvu kabinu (nazad otvorena) i vjeruj mi da u njoj uopšte nije hladno. Motor je sa svih strana zatvoren pa dosta toplog vazduha ulazi u kabinu ispod armature - čim se motor zagrije u kabini je veoma prijateno iako je nazad skroz naskroz otvorena.
 
Juče sam vozio stajnjak rano ujutru, bilo je 3 iznad nule sa hladnim vjetrom i nije bilo hladno unutra. Moj 539 nema zadnje staklo vec 20 godina pa nam nikad nije bilo zima unutra.
 
Naravno da jeste, tu nema sumnje! Ja planiram da, ako nadjem kakav posao, za godinu-dvije prodam Hurlimana, dodam nešto novca i kupim Zetora 7745 (moj traktor iz snova), najviše zbog kabine (obožavam njihove ogromne kabine). Ovaj Hurliman o kojem govorime se bez problema može nazad zatvoriti, izrada stakla po mjeri nije uopšte skupa, samo ram treba napraviti. Ja ću možda na svom 360 to uraditi najviše zbog kiše.
 
tebi bar nije problem napraviti taj ram i ubacit staklo pa da vidis kako je onda lijepo kad radis nesto a upeko minus
i ja sam do 2005 imao rakovicu 65 bez kabine i onda kupio zetora 6340 i sad u martu ga zamijenio za landinija pa zato kazem bas je lijepo kad je toplo u traktoru :ppozdrav:
 
drugar mi se pre neki dan ponovio
Picture003-9.jpg
[/IMG]
Picture002-9.jpg
[/IMG]

lep traktorčić,malo ćelave gume,al iće to još,sve četiri nove koštaju 1.800.000 RSD
 
Nazad
Vrh