Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

I koji jos uz njega?
Probao bih bar dva ili tri hibrida, inace u mom kraju za DKC se zna da postoji i osim toga slabo ko ima iskustva, pa zato i pitam jer ovde ima puno ljudi koji rade sa tom semenskom kucom i imam se sa nekim kolko tolko posavetovati...
 
Nesto gledao na njihov sajt i odprilike ce da bude kao sto clan "bojcetic" predlaze. Ta kombinacija mislim da ce da prodje kod mene


Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
Onaj ko se razume,njega treba i slušati.Moramo dati prednost našim mladima,em obrazovani em u praksi.Svaka čast.To reba da su naše perjanice i nade.
 
Bojceticu , sutra imamo ovde regionalnu prezentaciju Dekalba i navodno će doći neki proizvodjači iz Sivca koji rade dkc na više od hiljadu ha da nam pojasne malo zašto je dkc najbolji ? Znaš te ?
 
Ostojici iz Sivca, MK group bliski saradnici kao sto je napisao Paorpaor. Ne znam ih licno, samo iz vidjenja i po prici. AgroMV se zove firma.
 
Slazem se, za berac vec par godina imam P0725 mogu reci da je spram NS i ZP bolji i sto se tice prinosa i berbe.
 
U dosta ogleda sto su radile PSS po Vojvodini taj Pionir 1535 pobednik ili u samom vrhu i to medju svim hibridima i svim Fao grupama.
 
Nazad
Vrh