Oranje

I od preksinoc.
d78e91ef20332b9b8ca8e52a29584de8.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
E moj drugar ja sam do pre mesec dana vozio Rusa 82 sa malom kabinom,znam sta su muke.Dok se ne zagreje muke,kad se zagreje muke.Jos nemogu da se naviknem na cist vazduh.Stalno sam udisao neka isparenja,cas od auspuha ,cas od iber laufa,cas od menjaca....ma ne pitaj.Morao sam kad se zagreje da otvorim vrata ili poklopac na krovu da se nebih gusio.
 
Vise sam sluzio ja njemu nego on meni,no dobro da je to iza mene.Sa novijim ne bi bilo toliko muke,predpostavljam....Rabe odmara.Trazio sam jos jednu brazdu da mu dodam ali nisan nasao_Ovaj sam pozajmio od drugara.
 
U stigu je bas kvalitetna zemlja,,bez kabine? salite se...u fergusonu sa kabinom treba vatru u njoj da zapalis a kamoli bez nje:osmeh: duva vazduh na sve strane,ne moze ona sprava za mucenje sto te teglji da te ispravi posle ferge:haha: ali ima nesto sto fendt,belarus,John(me)Deer(a)e nemaju....dusu:osmeh:
 
U stigu je bas kvalitetna zemlja,,bez kabine? salite se...u fergusonu sa kabinom treba vatru u njoj da zapalis a kamoli bez nje:osmeh: duva vazduh na sve strane,ne moze ona sprava za mucenje sto te teglji da te ispravi posle ferge:haha: ali ima nesto sto fendt,belarus,John(me)Deer(a)e nemaju....dusu:osmeh:

Ali imamo valjda mi,masinisteri :osmeh:
 
E a nekad oranje sa T40 ako pustis grejanje sa motora ubije smrad ulja, onda kad se ugreje nafta u rezervoaru gori bulja
Nazad mali prozor ko na klozetu nevidis plug kabina za robijasa a nikad uzorati 5kj ceo dan muke

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
I ja radio od cetvrtka popodne kad su poceli minusi. Gde je gorelo u kukuruzistima nije problem ali gde nije je bilo gusenja jer veci deo sto je vrseno nije radila secka. Da smo znali da ce da se oduzi susa nije moralo da se zuri lakse bih poorao.
Ostalo mi jos 3,3ha u dve njive odmah nakon praznika ako posluzi vreme zavrsavam to i konacno otkacinjem plug. Oduzilo se bogami:osmeh:
3fc2fbd26f28adb8e11c4b7a6145ffbe.jpg
ac9a2aae30f1c9b8f24cdabe1cf7bd12.jpg
5f3a34673753a169ef5da2014cdfe318.jpg


Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока
Izgleda da te plug malo nesluša, vodi svoju politiku ili mi se čini.
 
Nazad
Vrh