Oranje

Koja im je cena ,jel to za 757?
Ne za Vogela, cena 3300
Ako ih u ponedeljak iskrivim onda skupa škola ako ne izkrivu onda će služiti jer tako nešto još nisam radio i mislim da ni neću jer ne volim da silujem mašine u takvoj tvrdoj zemlji ali sad sam nestrpljiv jer samo ovo ostao.
 
Neće se iskriviti jedino ako ih nabodeš na nešto zdravo tvrdo,napiši utiske posle oranja kako si prošao.
 
Ne za Vogela, cena 3300
Ako ih u ponedeljak iskrivim onda skupa škola ako ne izkrivu onda će služiti jer tako nešto još nisam radio i mislim da ni neću jer ne volim da silujem mašine u takvoj tvrdoj zemlji ali sad sam nestrpljiv jer samo ovo ostao.
Verovatno se nece iskriviti, ali se brzo istrosi taj tvrdi samoostreci sloj.
 
Krenuo ponovo posle vise od mesec dana pauze.Nova arenda,cisto zbog sirka da se zna :D
43f79f5e556eb9ee97f5deb34ef176fa.jpg
eec95d143988381267bd7d1152d82107.jpg
87e88b8e40a500044be662689a55099e.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Prezadovoljan,imao sam muke sa tockovima, Klik klak nije mogao prevrtati,pa sam pravio ove itd.Mnogo lepse radi od 757 ali se i dosta teze vuce.577 ima sta da vuce 1 brzinom.Uglavnom zadovoljan sam.Mada ce vrv i traktor i plug na dobos posle oranja.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa planirao sam,sad videcemo dal ove zime ili.Ali uglavnom nesto malo vece i malo udobnije.Da ne radim u firmi druga prica,ovako mi ipak treba udobniji traktor.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jedno pitanje,
zašto mi je prva brazda ovako napeta kao na slici? Ove lisnate opruge su stalno napregnute na prvoj brazdi a na ostale dve nisu... Takođe mi deluje da plug vuče u jednu stranu, ali kada ubrazdim traktor u brazdu ide pravo ne moram da diram volan.

IMG-3274.jpg
[/URL][/IMG]

IMG-3275.jpg
[/URL][/IMG]
 
Jedno pitanje,
zašto mi je prva brazda ovako napeta kao na slici? Ove lisnate opruge su stalno napregnute na prvoj brazdi a na ostale dve nisu... Takođe mi deluje da plug vuče u jednu stranu, ali kada ubrazdim traktor u brazdu ide pravo ne moram da diram volan.

IMG-3274.jpg
[/URL][/IMG]

IMG-3275.jpg
[/URL][/IMG]
zato sto ti prva brazda nije nastelovana kako treba, plug ti ide u strek vidis i sam.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ко вама гарантује !Да је тај раоник или шпиц оригинал....јебеш паре и цену ко гарантује квалитет и чиме???

Meни је брат направио био пре 4 године шпицеве на плугу, ево их и дан данас ко нови су...челик је неки за ножеве које израђује, питаћу га који квалитет, али најбитније је каљење њихово, он има специјалну пећ, па подешава дужину и температуру каљења, челика....рекао сам му да развије бизнис и на ту страну, ал јок, неће...
 
Galicije ako nagovoris brata da razvije biznis prvi cu kupiti. Danas sam skrivio spic tako sto sam DODIRNUO panj koji sam ukopao asovom pre godinu dana. Jbt male privrede i kvaliteta. potrosili se za 34kj koliko sam do sada uzorao kao na Vogelu posle 150ha.
 
Ко вама гарантује !Да је тај раоник или шпиц оригинал....јебеш паре и цену ко гарантује квалитет и чиме???

Odsečem ja vrh karova (ima i slika u temi) i ništa raoniku a kad zapnem negde pukne sigurnosni šraf i samo uvučem drugi i gas.
 
Nazad
Vrh