Oranje

Sale, a šta misliš o Original Frank delovima? Ja sam sad za Vogela uzeo nove Frankove vrhove iz Malog Iđoša, 1000 din komad, dosta je jeftinije nego u Sirigu pa pretpostavljam da su u Sirigu Partsovi delovi.

Uzgred, danas sam čuo da se i Lemken muči sa tvrdom njivom, sve isto kao što sam i ja imao sa Vogelom. Neće da uđe u zemlju sve dok se traktor ne nakrivi kad upadne dublje u brazdu, takođe i kad traktor izlazi iz brazde, čim se malo ispravi eto i pluga napolju, i onda budu široke uvratine... Čim su prešli na mekšu njivu tih problema nije bilo.
 
Uzeo original lemken i takodje i frank raonike , ne vidim da su se frankovi nesto vise istrosili od originala , jedino su navarivani od dolje , takodje i frank vrh i za sada je ok.

Moj lemken opal ulazi i u put a kamoli njivu , jedino na jednoj njivi gdje je ekstremno tesko islo , ne mozes na odredjenoj dubini orati na jednom djelu ali mozes dublje ili plice. Na toj njivi sam slucajno nesto namjestao na plugu i uhvatio prvi plaz , bilo je jos vrlo suho onda, temperatura plaza je bila tu oko 40-45 stepeni , znaci ne vrelo da ne mozes drzati ali vrlo toplo , daske su bile dosta hladnije ali 15 stepeni toplije od okoline. Ja sam mislio da je to zaje**** kad je tu neko spominjao da se daske griju.
 
Milinica... 4 vrste zemlje u 300m
198c6a3c4e48471bcbcc715001364eb1.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Jel ovde menjana greda Lekso?
 
Nedaleko od mene jedan Claas purnja kao parna lokomotiva,slike su loše jer sam slikao sa paorskim tel.
Photo0878.jpg


Verovatno su mu dizne gotove i problemi sa ubrizgavanjem
Ovog sam i ja video juce sa asfalta izmedju Nadalja i Temerina ali nisam imao vremena sa ga slikam. To mora da su neki konji-pusaci.....
 
Sale, a šta misliš o Original Frank delovima? Ja sam sad za Vogela uzeo nove Frankove vrhove iz Malog Iđoša, 1000 din komad, dosta je jeftinije nego u Sirigu pa pretpostavljam da su u Sirigu Partsovi delovi.

Uzgred, danas sam čuo da se i Lemken muči sa tvrdom njivom, sve isto kao što sam i ja imao sa Vogelom. Neće da uđe u zemlju sve dok se traktor ne nakrivi kad upadne dublje u brazdu, takođe i kad traktor izlazi iz brazde, čim se malo ispravi eto i pluga napolju, i onda budu široke uvratine... Čim su prešli na mekšu njivu tih problema nije bilo.

Frank za 1000 din.Tesko.

- - - - - - - - - -

U Sirigu su premium parts i duplo su jeftiniji od orginala.
 
Ja sam veran Molbro raonicima i izmenjivim vrhovima...cena vrha za kverneland je 1250 din a raonik 3900 i ako ću da uštedim 300din po telu a da menjam na 20ha onda ništa nisam dobio..bodu gde se kamioni okretali u žetvi....

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Nazad
Vrh