Oranje

Ja se taman zahuktao lagano . Uradio jedno 10 od 40ha kad ono ova povreda danas i odlaže se oranje do daljnjeg .Ima vakta.
 
i mi danas krenuli...tvrdo al ide ..:bravo:
15g77kz.jpg
[/IMG]
 
Izgleda da je ovih 30 l kiše dobro došlo , još je malo teško ali ide .

[video]https://photos.google.com/photo/AF1QipObgEtDRc2lrtrflOVLVk6-xJ0Uu-swI_fWNjnK[/video]
 
N.A treslo se sve a kada sam došao do poslednjeg dela parcele morao sam da napustim.Masno i tvrdo.Traktor hoće da cikne a plug u prolazu zaguši 10 puta čišćenje dasaka teško izvodivo.
 
Meni je ostalo jos malo i ici cu za koji dan kad malo otopli...ladno ko u svinjcu pa mi nesto mrsko da izlazim iz kuce...
 
@ deks

Test masine za 144 sati oranja, bez stajanja.Vozaci se smenjuju i gorivo doliva bez stajanja.
 
Poslednja izmena:
Tajna je u rasporedjenosti otpora i vučne sile ,vidiš kako je agregatiran napred tri glave i nazad ,tako može da ide prednja vuča nosi svoj deo zadnja njen zakon kvantne fizike što rasporedjenije opterećenje manjja vučna sila u prevedenom za više rasparčanih glava potrebna manja snaga:haha::haha::haha:...(šalim se malo) :ppozdrav: Ne znam kako tako može da ide nije mi jasno:sta::sta::sta:
 
Poslednja izmena:
Pozdrav , jel bio neko mozda danas da ore ? Ja bio juce I bilo mrznuto , a danas vidim da malo popustilo. Pa ne znam dal vredi ici :)
 
Ja se sad vratio.Tvrdo gore jos mi ovi iz NIS-a postavili one zute budže.Sa imt 560 i 610.14 nisam mogao dobiti zadovoljavajucu dubinu ni u trecoj sporohodnoj.Odustao posle pola jutra pacenja.Jos kad mi ovi iz NIS- dodatno ugaze bice veselo.Gledam sta su uradili od oranja ,oce oni to da plate nekom ili bole ih patka.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh