Oranje

Iwanho i Ristaa možete li mi reći kako se kreće cena tih prevrtača? Možda bi za moj 539 najviše odgovarao 2x10". Nadam se da bi mogao da ga nosi i radi s njim. Ristaa jel ovaj tvoj plug se obrće ručno ili hidraulika?
 
z5egNsn.jpg

Sreća. :osmeh:
 
Bio, probao, vratio se. U pitanju je rit, ovih 15tak litara sto je palo nije nista. Cekamini dalje

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Iwanho i Ristaa možete li mi reći kako se kreće cena tih prevrtača? Možda bi za moj 539 najviše odgovarao 2x10". Nadam se da bi mogao da ga nosi i radi s njim. Ristaa jel ovaj tvoj plug se obrće ručno ili hidraulika?
krecu se tu oko 500e, ja mislim da bi mogao ferga da vuce, nosio bi sigurno, okretanje je mehanicki (rucno), mada uvek se moze staviti dvosmerni klip
 
Hvata me noć pa se nece videti lepo ali poslaću ti sutra na mesaĐer. :haha: Imao je pumpu made in Japan i sredila je jedna tura lošeg goriva a kod nas nema ko da je sredi pa je dobio made in Bosch.
 
Zasto je kod mene ovakva Maticeva slika?
Cesto mi se desava, nece uopste da otvori neku sliku istog autora, dve otvori, dve ne.
Sorry za off
a8747674a8e6610a6e2c484184f043b8.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Danas smo razbacivali đubrivo a oraćemo, ko zna kad ?





U ataru ima orača ali samo moćne mašine ,uglavnom su smanjili brazde i polako teraju.
 
Trenutno je kod nas strniste teze uzorati od kukuruzista jer je kombajn letos gazio vlaznu zemlju, a jesenas je kukuruz vrsen po suvom....
 
Nazad
Vrh