Oranje

Nemam plug .Imao sam na 3 dana od komšije i vratio.Pozdrav.Str. 265 ove teme.
 
Danas sam počeo prooravati vodojaže.Javljaju od sutra sneg pa to mi je prioritet.
10wryna.jpg
28ioohw.jpg
 
http://www.youtube.com/watch?v=bCDEsrVxxJM Imaš ovde snimak jedne kojusam prodao .A slike imaš utemi "mašine od savoris" al sad neznam koja je stranan ,možda pre dve godine ,i tamo sam sve napisao da ne ponavljam. Ovo je radjeno kod nekog čoveka 2010g. na 2011.....Ova nije ofarbana...
 
To je gazda .Nisam hteo da ga trgnem da legne dole, bio led i hladno a daleko od kuće ,al je svedno leva čizma prelila.:haha:@Srdjan 7@ Imaš slike na 35str.
 
Poslednja izmena:
Bio sam tamo pre 4-5 godina baš na salašu.Još onda je traktor stajao rasklopljen jer mu je pukla radilica a inače ima Fapov motor.
 
To ne znam.Onda sam tamo bio i kupio setvospremač od njih i više nisam išao,nije me put naveo u tom pravcu.
 
Da se taj komšija slučajno ne zove Slavko Burda?
To je taj inace greota za taj traktor vece mrcine skoro nisam video on je sa tim setvospremacem sto ste uzeli leteo kroz njivu i pravio leju od njive,a ta radilica mu odavno pravi problem jer valjda motor nije u osi sa menjacem dosada su ih ko zna koliko zamenili!
 
Nazad
Vrh