Oranje

A otkud ove narandzaste rakovice? :sta: Video sam dve-tri ovakve
 
I mene zanima u cemu je fora sa tim narandzastim rakovicama i u mom selu ima jedna i vlasnik se hvali da je ta rakovica mnogo kvalitetnija jer je radjena za izvoz jel to istina??? Izvinite na :off_topic:
 
Verovatno udobnost, jer bi mi se creva okrenul koliko ima grudvi koje su se vratile u brazdu. Ovo je orano pre kisa. Inace, ne postoji potreba za vecim brojem obrtaja, ako se trazi veca brzina, veci stepen prenosa i udri. Inace 1221 po meni nije uopste bucan u kabini.
 
Verovatno udobnost, jer bi mi se creva okrenul koliko ima grudvi koje su se vratile u brazdu. Ovo je orano pre kisa. Inace, ne postoji potreba za vecim brojem obrtaja, ako se trazi veca brzina, veci stepen prenosa i udri. Inace 1221 po meni nije uopste bucan u kabini.

grudve opravdavaju svoje,svako ima svoje misljenje,igrom slucaja sam se vozio u takvom traktoru od moje bivse zene i uopste se neveseli bas oranju a ni u tanjiranju na 1400-1500 obrataja,kao da si mu turio prst u supak,na 1800-1900 sasvim lepo prede i prija mu a potrosnja zadovoljavajuca,cak sta vise i iznenadjujuca.....dalje mozemo u odgovarajucoj temi
 
Do sad letnja a od jutros prava zimska brazda.Mraz ,zima ,nakislo konačno dublje nego što se ore.Jutros prava zimska idila al nije hteo telefon do podne da upali...
8y7w2r.jpg
e37gz.jpg
 
Nazad
Vrh